Pogoda
05.06.2017 16:11

Pokaż swoją furę w konkursie fotograficznym „Ja i moja multipla”

Chyba nie było nigdy lepszego konkursu dla fanów czterech kółek, którzy kochają piękne kształty samochodów. 

Pokaż swoją furę w konkursie fotograficznym „Ja i moja multipla”
foto: screen z Facebooka

Uwielbiacie zgrabne przody i tyły aut, które pod maską kryją równie piękne silniki? Nic dziwnego, w końcu dźwięk przejeżdżającego Ferrari czy Maserati w połączeniu z doznawanymi wrażeniami wizualnymi to istna uczta dla zmysłów.

Niestety, cena takich samochodów potrafi sprowadzić na ziemię prawie każdego fana. Większości z nas prawdopodobnie nigdy nie będzie stać na pojazd z półki, do której można dosięgnąć jedynie stojąc na drabinie. Dlatego, jeśli jesteście akurat dumnymi posiadaczami multipli,to macie w końcu okazję zaprezentować swoje wypieszczone, wypolerowane na błysk cudeńko, które znalazło się m.in. w zestawieniu 10 najbrzydszych aut w historii motoryzacji przygotowanym przez redakcję Antyradio.pl.

Na Facebooku pojawił się konkurs fotograficzny „Ja i moja multipla”, w którym udział może wziąć każdy właściciel tego, słynnego już samochodu. Organizuje go fanpage Babcia z Subaru, więc można spodziewać się wielu ciekawych zgłoszeń. Trudno się dziwić autorom, że zdecydowali się na wybór właśnie multipli. Jest to już na tyle słynny samochód, że zasłużył na największe możliwe laury. W końcu, jak to mawiają od niepamiętnych czasów, wszędzie dobre, ale lepiej w multipli!

Organizatorzy postanowili nawiązać do dziwnych i śmiesznych konkursów, na punkcie których we wrześniu 2016 roku dosłownie oszaleli użytkownicy Facebooka. Wtedy na wydarzenie „Ja i mój pies” nadesłano m.in. zdjęcie pewnego policjanta...

Akcesoria fotograficzne dla laika

Justyna Kierzkowska
Tagi: Duperele