Pokémon Go świętuje Halloween. Pokémony przebierają się za inne Pokémony

15.10.2019 09:59
charmander|undefined Fot. Screen Pokemon Go Youtube

Podwójne cuksy, słodkie kostiumy Pokémonów i wielki debiut Darkrai w raidach. Pokémon Go świętuje zbliżające się święto.

Celebrowanie w Pokémon Go ruszy 17 października 2019 i potrwa do 1 listopada. W ramach wyjątkowego eventu gracze będą mogli wziąć udział w "strasznych wydarzeniach". Wśród nich znajdziemy m.in. pięć raidów, w których gracze będą mieli szansę złapać mitycznego Darkrai. Fanów ucieszy też fakt, że przez dwa tygodnie łatwiejsze do zdobycia będą cuksy dla swoich stworków, jak i to, że w świecie gry pojawi się sporo mrocznych wersji Poksów.

Pokémon na Halloween

Start eventu zapowiedziany jest na 17 października. Gracze będą mogli w jego ramach zdobyć m.in. Zakazanego Pokémona — Spiritomba, poprzez wykonanie serii Specjalnych Badań. Specjaliści od Go twierdzą, że prawdopodobnie będziemy po prostu musieli znaleźć tonę jagód i złapać sporo Pokémonów, aby otrzymać w nagrodę Spiritomba.

Przeczytaj także

W ramach wydarzenia Pokémony będą również przebierały się za inne stworki. Gracze będą mogli złapać Bulbasaura przebranego za Shedinję, Charmandera w ubraniu Cubone, czy Pikachu w roli Mimikyu.

Twórcy gry podkreślają, że w trakcie Halloween możemy spodziewać się, że spotkamy więcej mrocznych Pokémonów i duchów. Gra otrzyma również mroczne wersje Laprasa, Magmasa, Mareepa, Trapincha, jak i Błyszczącego Yamaska.

Gracie jeszcze w Pokemon Go?

Zobacz także:  "Pokemon: Detektyw Pikachu" - znamy datę premiery filmu na DVD i Blu-ray

 

Kacper Peresada Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.