Pokémon Go świętuje Halloween. Pokémony przebierają się za inne Pokémony

15.10.2019 09:59
Pokémon Go świętuje Halloween. Pokémony przebierają się za inne Pokémony Fot. Screen Pokemon Go Youtube

Podwójne cuksy, słodkie kostiumy Pokémonów i wielki debiut Darkrai w raidach. Pokémon Go świętuje zbliżające się święto.

Celebrowanie w Pokémon Go ruszy 17 października 2019 i potrwa do 1 listopada. W ramach wyjątkowego eventu gracze będą mogli wziąć udział w "strasznych wydarzeniach". Wśród nich znajdziemy m.in. pięć raidów, w których gracze będą mieli szansę złapać mitycznego Darkrai. Fanów ucieszy też fakt, że przez dwa tygodnie łatwiejsze do zdobycia będą cuksy dla swoich stworków, jak i to, że w świecie gry pojawi się sporo mrocznych wersji Poksów.

Pokémon na Halloween

Start eventu zapowiedziany jest na 17 października. Gracze będą mogli w jego ramach zdobyć m.in. Zakazanego Pokémona — Spiritomba, poprzez wykonanie serii Specjalnych Badań. Specjaliści od Go twierdzą, że prawdopodobnie będziemy po prostu musieli znaleźć tonę jagód i złapać sporo Pokémonów, aby otrzymać w nagrodę Spiritomba.

Przeczytaj także

W ramach wydarzenia Pokémony będą również przebierały się za inne stworki. Gracze będą mogli złapać Bulbasaura przebranego za Shedinję, Charmandera w ubraniu Cubone, czy Pikachu w roli Mimikyu.

Twórcy gry podkreślają, że w trakcie Halloween możemy spodziewać się, że spotkamy więcej mrocznych Pokémonów i duchów. Gra otrzyma również mroczne wersje Laprasa, Magmasa, Mareepa, Trapincha, jak i Błyszczącego Yamaska.

Gracie jeszcze w Pokemon Go?

Zobacz także:  "Pokemon: Detektyw Pikachu" - znamy datę premiery filmu na DVD i Blu-ray

Kacper Peresada Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.