Pogoda
14.05.2019 13:45

Polacy tworzą Symulator Masturbowania [WIDEO]

Powstanie takiej gry było nieuniknione – prędzej czy później ktoś musiał wpaść na ten pomysł. Wanking Simulator, gra opracowywany przez dewelopera MrCiastku, ma trafić do sprzedaży w III kwartale 2019 roku.

Wanking Simulator
foto: kadr z wideo

Twórcy gry reklamowanie swojego tytuły zaczynają od litanii rzeczy, których w Wanking Simulator się nie znajdzie.

"

W nowej grze jedyną czynnością o charakterze seksualnym będzie masturbacja głównego bohatera. Pomimo kontrowersyjnej tematyki, w grze nie będą widoczne żadne narządy płciowe czy płyny organiczne. Nowy symulator ma mieć wyłącznie humorystyczny charakter. "

Symulator Masturbowania ma urzec głównie fanów serialu „South Park” – twórcy obiecują umieszczenie w swoim tytule podobnie zabarwionego humoru.

Winston Gay, główny bohater Wanking Simulatora, zwykł bawić się z samym sobą zbyt głośno i hucznie jak na gusta sąsiadów – w wyniku interwencji skorumpowanych władz traci swój dom, ale zyskuje nowy cel w życiu. Zemstę.

Drug Dealer Simulator
Drug Dealer Simulator
Przeczytaj także Dzięki nowej polskiej grze możecie nauczyć się trudnego fachu dilera narkotyków

W jej uzyskaniu zamierza wykorzystać umiejętności, które zdołał w międzyczasie doprowadzić do perfekcji.

"

Rozgrywka w tworzonej przez MrCiastku grze sprowadzać ma się głównie do szerzenia „masturbacyjnego chaosu”. Podstawowym celem będzie destrukcja możliwie jak największej liczby rzeczy – przed złapaniem przez stróżów prawa. Przewidziano także możliwość korzystania z różnych supermocy (np. osłabienie grawitacji i teleport). Deweloper przygotuje również dodatkowe tryby gry, gdzie można będzie samemu regulować warunki zabawy. Rozgrywka ma być swobodna i podzielona na 5-dniowy cykl (każdy dzień z różnymi wydarzeniami). "

Symulator Masturbowania - nowa, kontrowersyjna polska gra

Wczesną wersję Symulatora Masturbacji pokazano na zwiastunie.

Sądząc po komentarzach zostawianych przez internautów, pomysł polskiego studia się spodobał. Jedyne głosy krytyczne wskazują na konieczność dodania grywalnej postaci kobiecej, tak by uchronić się przed ewentualnymi oskarżeniami o dyskryminację.

Zobacz także: >> Symulator Księdza – „Kler” to przy nim pikuś <<

Gra Wanking Simulator powstaje w wersji na komputery PC – można ją będzie kupić na platformie Steam.

Zagracie?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry