Pogoda
17.05.2019 13:46

Polacy tworzą „pełnokrwisty symulator bimbrownika” dla Discovery TV

Gdy Discovery TV wpadło na pomysł stworzenia gry na podstawie serii Moonshiners, opowiadającej o sztuce pędzenia bimbru, postanowiło powierzyć to zadanie nacji, która ma w temacie rozległą wiedzą. Polakom.

Moonshiners
foto: materiały prasowe

O rozpoczęciu prac nad grą o tworzeniu bimbrowniczego imperium powiadomiło Klabater Studio – umowa została podpisana podczas Game Developers Conference 2019 w San Francisco.

"

Moonshiners bazuje na słynnej serii telewizyjnej z Discovery TV o tym samym tytule, która przenosi widzów w ekscytujący świat tworzenia whisky i zanurzania się w lasy Appalachii, gdzie mężczyźni i kobiety kontynuują wiekową tradycję ignorowania prawa, rywali i natury. Teraz fani tego show mogą wcielić się w nich w grze Moonshiners. Gra wskrzesi najbardziej ikoniczne momenty i lokacje z serii telewizyjnej i połączy je z całkowicie nowymi scenariuszami i postaciami. "

Autorzy zapowiadają, że w grze będzie można nie tylko destylować specjały według własnej receptury, lecz także odnajdywać „legendarne przepisy” oraz tworzyć wyrafinowaną aparaturę do pędzenia Księżycówki.

Drug Dealer Simulator
Drug Dealer Simulator
Przeczytaj także Dzięki nowej polskiej grze możecie nauczyć się trudnego fachu dilera narkotyków

Moonshiners – polski symulator bimbrownika na podstawie serialu Discovery TV

Grając w Moonshiners trzeba będzie wykazać się nie tylko dobrym smakiem do bimbru, lecz także zdolnościami organizacyjnymi i biznesowymi – gra stawia przed chętnymi zadania znacznie ambitniejsze, niż produkowanie alkoholu na własne potrzeby.

moonshiners_symulator_02
"

W grze Moonshiners zbudujesz własne bimbrownicze imperium w sercu mglistych gór Appallachów i zalejesz okolicę najlepszą Księżycówką jakiej nie pito tu od lat. Podejmiesz ryzykowne decyzje które pomogą ci zmylić upierdliwych stróżów prawa i federalnych! Każdy błąd może cię kosztować utratę wolności albo łomot od bimbrowniczej konkurencji! Moonshiners wprowadzi Cię w nieznany świat prawdziwej amerykańskiej wolności. Bimbrownicy, przemyt samogonu, leśne destylarnie… a wszystko wolne od podatku! "

Autorzy zapowiadają zaimplementowanie elementów zręcznościowych oraz nasycenie fabuły charakterystycznym humorem prowincjonalnych Stanów.

Zobacz także: >> Crossroads Inn, polska gra podchodząca do RPG od kuchni  <<

Premiera Moonshiners zapowiedziana jest na jesień 2020 roku - jak na razie zdradzono tylko, że powstaje wersja na PC, z którą można zapoznać się na Steamie.

A Wy coś pędzicie?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry