Policja strollowała Patryka Vegę. Komentują promocję jego najnowszego filmu

27.01.2020 16:19
Policja strollowała Patryka Vegę. Komentują promocję jego najnowszego filmu Fot. materiały prasowe/ Aleksandra Mecwaldowska

Patryk Vega promuje obecnie swoją najnowszą produkcję. Na premierę "Bad Boy" zaprosił poszukiwaną kryminalistkę. Komenda Główna Policji zareagowała.

Najnowszy film Patryka Vegi zadebiutuje już w lutym. Tym razem polski reżyser wziął na warsztat środowisko piłkarskie, obrazując jego patologiczne oblicze. W rolach głównych wystąpili między innymi Antoni Królikowski i Katarzyna Zawadzka, która wcieliła się w Olę - dziewczynę członka kibicowskiego gangu. Po ukazaniu się zwiastuna pojawiły się domysły jakoby postać Oli wzorowana była na osobie Magdaleny Kralki. Kobieta została oskarżona o kierowanie gangiem kibicowskim Cracovii oraz handel narkotykami. I choć Patryk Vega zaprzeczył tym domysłom, Kralkę na film zaprosił. Komenda Główna Policji widocznie nie mogła się powstrzymać i w zabawny sposób zareagowała na tego typu promocję filmu.

Patryk Vegas strollowany przez Komendę Główną Policji. Komentują promocję filmu "Bad Boy"

Na instagramowym profilu Patryka Vegi pojawił się wpis, w którym reżyser stwierdził, że "w odróżnieniu od policji, zaprasza Magdę Kralkę do Polski nie klasą ekonomiczną, tylko biznesem". Następnie twórca "Pitbulla" i "Polityki" opublikował wideo, na którym zwraca się bezpośrednio do policji z prośbą o ewentualną interwencję dopiero po pokazie filmu "Bad Boy".

Zwracam się z uprzejmą prośbą do polskiej policji. Jak wiecie, staram się sprowadzić Magdalenę Kralke, poszukiwaną przez Interpol, na premierę filmu "Bad Boy". Mam prośbę nie wrzucajcie granatów hukowych do sali kinowej, tylko zawińcie Magdę dopiero na bankiecie po filmie, jak już będzie znieczulona przez Grosika i Peszkina.

Zobacz też: Łobuz kocha najbardziej, czyli Patryk Vega z nowym hitem. Oto pełny zwiastun "Bad Boy"

Komenda Główna Policji nie omieszkała zareagować na prośbę Patryka Vegi. Reżyser udostępnił materiał wideo, na którym widzimy Rzecznika Prasowego Komendanta Głównego Policji. Funkcjonariusz udzielił ironicznej odpowiedzi, która rozbawiła internautów do łez.

Mamy nadzieję, że Magdalena Kralka film obejrzy. My z naszej strony wysłaliśmy zaproszenie, przygotowaliśmy bilet lotniczy, no i gwarantujemy powrót do kraju w pięknym, wojskowym samolocie z przystojnymi chłopakami z wydziału konwojowego i naszymi kontr-terrorystami. Przygotowana też już jest biżuteria. To piękne bransoletki. Tylko czekamy z otwartymi ramionami, aby już tu w Polsce przywitać. Służba więzienna również przyłączyła się do nas i zagwarantowała piękny pokój z widokiem na morze, w luksusowych warunkach z 24 godzinną ochroną, każdy dzień w roku.

Zobacz też: "Kobiety Mafii" czy "Botoks"? Przedstawiamy listę najgorszych filmów Patryka Vegi

Treść oświadczenia nawiązuje do najnowszej akcji prowadzonej przez polską policję. Ściganym przestępcom wystawiane są specjalne bilety lotnicze, które mają ułatwić sprowadzenie ich do kraju. Magdalena Kralka doczekała się swojego już jakiś czas temu.

"Bad Boy" w reżyserii Patryka Vegi wejdzie do kin już 21 lutego 2020 roku. U boku Antoniego Królikowskiego i Katarzyny Zawadzkiej zobaczymy między innymi Małgorzatę Kożuchowską, Zbigniewa Zamachowskiego, Macieja Stuhra, Andrzeja Grabowskiego i Piotra Stramowskiego.

Zobacz też: Najgorsze polskie filmy 2019 roku według czytelników Antyradio.pl [WYNIKI SONDY]

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.