Policja zatrzymała 5-latka prowadzącego samochód. Jechał kupić sobie lamborghini [WIDEO]
06.05.2020 12:59
Policja zatrzymała 5-latka prowadzącego samochód. Jechał kupić sobie lamborghini [WIDEO] Fot. Shutterstock

Większość z nas robiła głupie rzeczy będąc dzieckiem, zazwyczaj trzeba się ich jednak wstydzić. 5-latek ze stanu utah swoim wyczynem będzie mógł chwalić się do końca życia: samodzielnie wybrał się samochodem do Kalifornii, żeby kupić sobie wymarzone lamborghini.

Dzieci potrafią być urocze i patrzeć na świat zupełnie innymi oczami. Czasem warto posłuchać, co na temat danej sprawy mają do powiedzenia najmłodsi, chociażby po to, żeby przypomnieć sobie jakim uczuciem jest odkrywanie czegoś nowego.

Ciekawym przeżyciem może być na przykład obserwowanie, jak na naszą ulubioną muzykę reagują młodzi ludzie wychowani z dala od mocniejszych dźwięków.

Przeczytaj także

Dzieci potrafią nam także przypomnieć, że za marzeniami powinniśmy gonić i starać się je zrealizować. Taki morał płynie z historii 5-latka przyłapanego przez policję na prowadzeniu samochodu.

5-latek wybrał się samochodem z Utah do Kalifornii. Chciał kupić sobie lamborghini

Funkcjonariusz patrolujący autostradę zauważył auto, które jechało bardzo wolno, rozwijając 60 km/h w miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie do 120 km/h. Samochód wykonywał też nieskoordynowane manewry, zakłócające płynność ruchu.

Policjant założył, że za kierownicą siedzi osoba niepełnosprawna bądź też doświadczająca zdarzenia zagrażającego zdrowiu lub życiu, postanowił więc zatrzymać pojazd do kontroli w miarę możliwości pomóc. Oto, co się stało.

Na funkcjonariusza czekała mała i jednocześnie wielka niespodzianka: samochodem kierował 5-latek. Dziecku udało się wymknąć z domu pod nieobecność rodziców, którzy przebywali akurat w pracy, zostawiając go pod opieką starszego rodzeństwa.

Gdy tylko pojawiła się okazja, młodzieniec wybrał się na wyprawę w celu zrealizowania swojego marzenia i kupienia supersamochodu lamborghini. W drogę zabrał ze sobą oszczędności całego życia w wysokości 3 dolarów.

Posłuchaj podcastu

Większość samochodów jeżdżących po USA ma automatyczną skrzynię biegów, co ułatwiło dziecku prowadzenie auta. Policjant musiał tylko pomóc bliskiemu płaczu szkrabowi w unieruchomieniu pojazdu. Nie podano, czy młodemu kierowcy (a właściwie jego rodzicom) postawiono jakieś zarzuty.

Zobacz także: Producent prezerwatyw stworzył wtyczkę zapobiegającą pokazywaniu dzieci na Facebooku 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.