Policjantka uciekała przed dronem szpiegowskim. Okazało się, że "gonił" ją Jowisz

21.07.2021 16:42
Policjantka uciekała przed dronem szpiegowskim. Okazało się, że "gonił" ją Jowisz Fot. shutterstock

Policjantka wpadła w popłoch, sądząc, że goni ją dron szpiegowski. Funkcjonariuszkę "śledził" Jowisz

Do niecodziennej sytuacji doszło niedawno w Glasgow. Patrolująca ulice miasta funkcjonariuszka Policji w pewnej chwili spostrzegła, że jest śledzona. Policjanta zobaczyła za swoimi plecami dron, który "leciał" za nią krok w krok.

Policjantka uciekała przed dronem szpiegowskim

Młoda policjantka patrolująca miasto postanowiła "zgubić ogon". Przyspieszyła samochód i zaczęła kluczyć bocznymi uliczkami. Niestety im bardziej uciekała, tym bardziej dron gonił jej radiowóz. Kobieta nie mogła się od niego w żaden sposób uwolnić. Jasny obiekt podążał za nią krok w krok.

Polecamy

Po wielu nieudanych próbach pozbycia się intruza kobieta zwróciła się o pomoc do swojego macierzystego komisariatu i wezwała wsparcie. Sytuacja została potraktowana przez policję niezwykle poważnie, a policjantce polecono jak najszybszy powrót do jednostki.

Gdy kobieta wróciła i zdała raport przełożonym, okazało się, że to, co wydawało jej się dronem, jest tak naprawdę jedną z planet układu słonecznego. Tej nocy na bezchmurnym niebie doskonale widać było gwiazdy w tym Jowisza, który świecił bardzo jasno.

Wszyscy byli bardzo zaniepokojeni. Wyobraźcie sobie zakłopotanie funkcjonariuszki, gdy dowiedziała się, że jasne światło, które za nią podążało, było planetą oddaloną o miliony kilometrów.

– napisał "Daily Record" opisujący tę niecodzienną historię.

Zobacz również: Jeff Bezos poleciał w kosmos. Wielu porównało go do złoczyńcy z "Austina Powersa"

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.