Położyli dziecko do snu. To, co zarejestrował monitoring mrozi krew w żyłach

22.03.2021 10:26
Kamera zamontowana w pokoju dzieci uchwyciła przerażającą postać, która rozmawiała z dwuletnią dziewczynką. Szokujące zdjęcia obiegły Internet Fot. Shutterstock

Pewna rodzina przeżyła prawdziwe chwile grozy, gdy na zainstalowanej w pokoju dziecięcym kamerze zobaczyła przerażającą postać. Stwór rozmawiał z dwulatką

15 marca 2021 na internetowej grupie The Paranormal Society of Northeast GA pojawiał się post, na którym widać zapis z kamery monitoringu. Twórca posta opisał sytuację pewnej osoby, która twierdziła, że dom jej wnuków nawiedzała jakaś tajemnicza siła.

Domowy monitoring zarejestrował przerażającą postać

Jak twierdzi twórca nagrania, syn skarżył się, że jego dwuletnie dziecko często rozmawia w nocy samo ze sobą, miewa koszmary i krzyczy do czegoś niewidzialnego. Ustawiono więc w pokoju dzieci aktywowaną ruchem kamerę i postanowiono śledzić, co działo się tam w nocy.

Kilka dni później zapis z domowego monitoringu pokazał coś, co mrozi krew w żyłach. Nad łóżeczkiem dziewczynki pochylała się przerażająca postać, którą najwidoczniej widziało tylko dziecko. Dwulatka rozmawiała ze stworem, a nawet krzyczała, żeby sobie poszedł. Przerażający "byt" został uchwycony tuż przed 3 nad ranem.

Jak wynika z relacji samych zainteresowanych, nie jest to fałszerstwo czy grafika komputerowa.  Obraz z kamery wzbudził ogromną sensację, a zdjęcie obiegło sieć lotem błyskawicy. Nawiedzana przez "byt" rodzina pragnie pozostać anonimowa

Nigdy nie spodziewaliśmy się, że rozprzestrzeni się wirusowo, dlatego usunęliśmy moje nazwisko z postu ze względu na prywatność.

 - napisali w liście do The Paranormal Society of Northeast GA.

Jak twierdzą, pozostają w stałym kontakcie z osobami z Towarzystwa Paranormalnego i starają się wszelkimi sposobami rozwiązać ten przerażający problem.

Podobna sytuacja miała miejsce na początku lutego 2021 w Zabrzu. Domowa kamera monitoringu uchwyciła na nagraniu ducha. Właściciel domu słyszał wcześniej niepokojące dźwięki. Zobacz przerażające nagranie!

Zobacz również: UFO wleciało w burzowe chmury? Do sieci trafiło tajemnicze nagranie [WIDEO]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.