Pogoda
27.02.2018 14:32

Polscy fani seczuańskiego sosu nie zjedzą z nim nuggetsów. Koniec nadziei!

Niestety nie wszyscy fani serialu „Rick i Morty” będą mogli skosztować tego słynnego sosu...

Kadr z serialu Rick i Morty
foto: kadr z wideo

Kto mógł się spodziewać, że seczuański sos tak zakręci w głowach fanom serialu „Rick i Morty”. Produkt McDonald’s ukazał się w restauracjach w 1998 roku w ramach promocji filmu „Mulan” i fala zainteresowania ponownie pojawiła się, gdy 1 kwietnia 2017 w serialu Rick wspomniał właśnie o tym sosie.

Potem ekipa „Ricka i Morty’ego” dostała w prezencie kilka litrów produktu, a gdy fani dowiedzieli się, że 7 października 2017 roku McDonalds's wprowadzi ponownie sos do wybranych restauracji w USA, dosłownie oszaleli. Zachcieli też więcej, bowiem zaczęli się domagać, by McDonald's na stałe wprowadził sos w menu.

W końcu restauracja zdecydowała się na spełnienie życzenia fanów i zapowiedziała powrót sosu. Okazało się, że od 26 lutego 2018 pojawiło się 20 milionów pojemniczków z sosem w USA.

Seczuański sos -  co z fanami w Polsce?

Informacja o powrocie sosu zainteresowała również polskich fanów, którzy oczywiście chcieliby go spróbować. Redakcja Antyradio.pl postanowiła zatem skontaktować się z przedstawicielami restauracji McDonald's z zapytaniem, czy sos pojawi się na polskim rynku. Dowiedzieliśmy się jednak, że na razie nie ma planów wprowadzenia sosu seczuańskiego do oferty polskiej sieci McDonald’s.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Rick i Morty