Polscy fani seczuańskiego sosu nie zjedzą z nim nuggetsów. Koniec nadziei!

Aleksandra Degórska
27.02.2018 14:32
Polscy fani seczuańskiego sosu nie zjedzą z nim nuggetsów. Koniec nadziei! Fot. kadr z wideo

Niestety nie wszyscy fani serialu „Rick i Morty” będą mogli skosztować tego słynnego sosu...

Kto mógł się spodziewać, że seczuański sos tak zakręci w głowach fanom serialu „Rick i Morty”. Produkt McDonald’s ukazał się w restauracjach w 1998 roku w ramach promocji filmu „Mulan” i fala zainteresowania ponownie pojawiła się, gdy 1 kwietnia 2017 w serialu Rick wspomniał właśnie o tym sosie.

Potem ekipa „Ricka i Morty’ego” dostała w prezencie kilka litrów produktu, a gdy fani dowiedzieli się, że 7 października 2017 roku McDonalds's wprowadzi ponownie sos do wybranych restauracji w USA, dosłownie oszaleli. Zachcieli też więcej, bowiem zaczęli się domagać, by McDonald's na stałe wprowadził sos w menu.

W końcu restauracja zdecydowała się na spełnienie życzenia fanów i zapowiedziała powrót sosu. Okazało się, że od 26 lutego 2018 pojawiło się 20 milionów pojemniczków z sosem w USA.

Seczuański sos -  co z fanami w Polsce?

Informacja o powrocie sosu zainteresowała również polskich fanów, którzy oczywiście chcieliby go spróbować. Redakcja Antyradio.pl postanowiła zatem skontaktować się z przedstawicielami restauracji McDonald's z zapytaniem, czy sos pojawi się na polskim rynku. Dowiedzieliśmy się jednak, że na razie nie ma planów wprowadzenia sosu seczuańskiego do oferty polskiej sieci McDonald’s.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.