"Polska Premier" dołączy do Tekkena 7. Czy chodzi o Ciri?

22.02.2021 09:54
"Polska Premier" dołączy do Tekkena 7. Czy chodzi o Ciri? Fot. materiały prasowe/CD Projekt Red

Twórcy gry Tekken 7 zaprezentowali w sieci zapowiedź nowej postaci z gry, którą została... polska pani premier. Na razie nie znamy szczegółów, ale wiemy, że ma bardzo jasne włosy i bierze udział w turnieju Iron Fist "dla wszystkich Polaków". 

Ciri w Tekkenie 7? Nowa zapowiedź pokazuje nam "polską premier" jako nową postać z gry

Bandai Namco zaskoczyło fanów w weekend 20-21 lutego 2021 roku, publikując na swoich łamach krótką zapowiedź nowej postaci z gry Tekken 7. Tą okazała się być "polska pani premier", która walczy z zagrożeniem dla dobra wszystkich Polaków.

Polecamy

Na razie nie znamy imienia postaci, jej umiejętności, a nawet nie mieliśmy się okazji jej przyznać - widzimy jednak, że charakteryzuje się białymi włosami, a pod lewym okiem ma bliznę.

Tak - chodzi oczywiście o Ciri z serii Wiedźmin. Czy to aż tak duże zaskoczenie? No nie do końca - w końcu Geralt zagościł już w dwóch produkcjach niezwiązanych z własną sagą (Soulcalibur 6, gdzie był nawet na okładce oraz w Monster Hunter: World). Sam Wiedźmin był natomiast wydawany w Europie przez Bandai Namco, czyli ludzi odpowiedzialnych za SC6.

Polecamy

Zwiastun nowej postaci możecie zobaczyć poniżej:

Bohaterka ma zadebiutować już "wczesną wiosną 2021 roku", zatem pełnej, oficjalnej zapowiedzi powinniśmy się spodziewać na dniach.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.