"Polska Premier" dołączy do Tekkena 7. Czy chodzi o Ciri?

22.02.2021 09:54
"Polska Premier" dołączy do Tekkena 7. Czy chodzi o Ciri? Fot. materiały prasowe/CD Projekt Red

Twórcy gry Tekken 7 zaprezentowali w sieci zapowiedź nowej postaci z gry, którą została... polska pani premier. Na razie nie znamy szczegółów, ale wiemy, że ma bardzo jasne włosy i bierze udział w turnieju Iron Fist "dla wszystkich Polaków". 

Ciri w Tekkenie 7? Nowa zapowiedź pokazuje nam "polską premier" jako nową postać z gry

Bandai Namco zaskoczyło fanów w weekend 20-21 lutego 2021 roku, publikując na swoich łamach krótką zapowiedź nowej postaci z gry Tekken 7. Tą okazała się być "polska pani premier", która walczy z zagrożeniem dla dobra wszystkich Polaków.

Polecamy

Na razie nie znamy imienia postaci, jej umiejętności, a nawet nie mieliśmy się okazji jej przyznać - widzimy jednak, że charakteryzuje się białymi włosami, a pod lewym okiem ma bliznę.

Tak - chodzi oczywiście o Ciri z serii Wiedźmin. Czy to aż tak duże zaskoczenie? No nie do końca - w końcu Geralt zagościł już w dwóch produkcjach niezwiązanych z własną sagą (Soulcalibur 6, gdzie był nawet na okładce oraz w Monster Hunter: World). Sam Wiedźmin był natomiast wydawany w Europie przez Bandai Namco, czyli ludzi odpowiedzialnych za SC6.

Polecamy

Zwiastun nowej postaci możecie zobaczyć poniżej:

Bohaterka ma zadebiutować już "wczesną wiosną 2021 roku", zatem pełnej, oficjalnej zapowiedzi powinniśmy się spodziewać na dniach.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.