Pogoda
07.06.2018 15:08

Polska aplikacja pozwala flirtować z pracą na godziny

Polska strona dla szukających pracy tymczasowej bez zobowiązań działa jak serwis randkowy – znajdujesz atrakcyjną ofertę, zagadujesz, a kilku godzinach konsumujesz owoc swoich starań, czyli wypłatę.

Tikrow
foto: zrzut ekranu

Tikrow na każdym roku podkreśla, że zapłata za pracę jest przelewana błyskawicznie – w chwili, gdy pracownik się z niej wywiąże. Wynagrodzenie wypłacane jest przez samą aplikację, która pośredniczy pomiędzy pracodawcami a osobami, które chcą sobie dorobić.

Aplikacja działa jako agencja zatrudnienia, posiadając na to wszystkie niezbędne pozwolenia. Ze względów prawnych i podatkowych narzuca to obowiązek wylegitymowania się podczas zakładania konta dowodem osobistym.

Wrażliwe dane są w postaci skanu lub zdjęcia dokumentu tożsamości według zapewnień Tikrow usuwane natychmiast po zakończeniu procesu weryfikacji – dba o to specjalne oprogramowanie. Można także zdecydować się na odwiedzenie siedziby serwisu osobiście – wtedy dokumenty udostępnia się tylko do wglądu.

Tikrow – randki z pracą na godziny

Tikrow jest propozycją dla wszystkich, którzy z pracą chcieliby raczej flirtować, niż wchodzić w stały związek. Zainteresowani mogą przebierać w ofertach pracy dorywczej.

"

Studiujesz, wychowujesz dziecko, a może masz intensywne życie towarzyskie lub sportowe? To właśnie dla Ciebie jest Tikrow. Przyjmujesz zadania tylko wtedy gdy masz wolny czas - praca jest po to żeby żyć, a nie odwrotnie. Jeżeli nie chcesz rezygnować ze swoich zajęć wybierz Tikrow - podejmuj zadania tam gdzie właśnie jesteś i tak długo jak możesz. "

Propozycje zatrudnienia dotyczą zazwyczaj kilku godzin i koncentrują się na obsłudze klientów (na przykład w kawiarniach) lub pracach magazynowych lub inwentaryzacyjnych. Stawki są różnicowe – większość oscyluje wokół 20 złotych za godzinę. Tikrow podkreśla, że pokazywane są stawki netto, czyli takie, jakie faktycznie otrzyma wykonujący zlecenie. Rozliczaniem podatku zajmuje się w imieniu pracującego serwis.

Tikrow traktuje wybór oferty jako zawarcie umowy na wykonanie zadania. Jeśli praca wymaga przeszkolenia, aplikacja obiecuje je zorganizować i przeprowadzić.

Użytkownicy serwisu otrzymują kartę płatniczą podłączoną do otwierane przez aplikację bezpłatnego rachunku bankowego – to na niego przekazywana jest wypłata za wykonanie zlecenia.

Pracy na godziny można wyszukiwać w Tikrow także na smartfonie - oficjalną aplikację można pobrać z serwisu Google Play.

Po ciężkich kilku godzinach pracy można skorzystać z innej polskiej aplikacji, nazywającej się Bimber - dzięki niej można znaleźć wymarzonego partnera lub partnerkę do picia.

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Mobile