Polska zbiórka na czapkę chroniącą przed 5G. Powstała, bo „naukowcy grzmią na alarm”

06.08.2019 13:06
Polska zbiórka na czapkę chroniącą przed 5G. Powstała, bo „naukowcy grzmią na alarm” Fot. zrzut ekranu polakpotrafi.pl/projekt/a-czapka-atronic

Żyjemy w ciekawych czasach. Rakiety regularnie lądują wracając z kosmosu, medycyna rozprawia się z coraz większą liczbą chorób, cała wiedza ludzkości dostępna jest przez urządzenie mieszczące się w dłoni, a osób kontestujących osiągnięcia nauki ciągle przybywa. 

Ziemia jest płaska, szczepionki są szkodliwe, a sieci komórkowe 5G ugotują nam mózgi. Te hasła znajdują zaskakująco dużo poklasku w internecie, a nawet zaczynają pojawiać się na manifestacjach na ulicach.

Bycie na bakier z faktami naukowymi staje się modne także w Polsce. W przeddzień wprowadzenia w naszym kraju telefonii komórkowej piątej generacji organizowane są manifestacje przeciwko technologii, która „ugotuje ludziom mózgi jak w mikrofalówce”.

Przeczytaj także

Wyznawcy teorii spiskowych starają się nawet potwierdzić swoje hipotezy. W Polsce próbowano między innymi zebrać milion złotych na opracowanie drona, który będzie mógł wzbić się na dużą wysokość i udowodnić, że nasza planeta jest płaska.

Przeczytaj także

Teraz wystartowała zbiórka na czapkę, która według twórcy ma blokować sygnały sieci 5G, 4G i Wi-Fi i pozwalać żyć w „elektromagnetycznym smogu”.

A-czapka hitem polskiej zbiórki internetowej. Ma chronić przed 5G, 4G i Wi-Fi

Twórca produktu w taki sposób zachwala sprzedawany przez siebie towar (zachowaliśmy pisownię oryginalną):

A-CZAPKA to specjalistyczna czapka ochronna która skutecznie blokuje blisko 98% promieniowania mikrofalowego z nadajników stacji GSM, 3G, 4G, 5G, Routerów Wi-Fi, Laptopów oraz Telefonów Komórkowych.

„Czapka atroniczna” ma stanowić barierę dla fal mikrofalowych i w ten sposób dać odpocząć mózgowi, który jest bombardowany promieniowaniem elektromagnetycznym. Z powodu nadajników sieci komórkowych oraz popularyzacji domowych sieci bezprzewodowych według autora zbiórki „naukowcy z całego świata grzmią na alarm”.

W rzeczywistości przepisy regulujące w naszym kraju maksymalne dopuszczalne natężenie pola elektromagnetycznego są 100 razy bardziej restrykcyjne niż zalecane przez Światową organizację Zdrowia.

Przeczytaj także

A-czapka ma być wybawieniem dla osób, które co prawda wyłączają na noc punkty dostępowe i przekonały do tego zwyczaju także sąsiadów, ale mają świadomość nieuchronności wystawiania się na działające 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku nadajniki sieci komórkowych.

Super przydatna dla mieszkańców miast, a w szczególności bloków, gdzie jest duże zagęszczenie mieszkań i gdzie Routery naparzają mikrofalą z każdej strony. Jeżeli mieszkasz również blisko nadajników GSM ten produkt pomoże odpocząć twojemu mózgowi od mikrofal podczas wielogodzinnego snu w nocy. Efekty odczuwalne już pierwszej nocy.

Specjalnego podkreślenia doczekały się też inne niż blokowanie mikrofal funkcje czapki.

Dodatkowo, A-CZAPKA nasunięta na oczy blokuje ponad 95% światła tak więc ułatwia zasypianie nawet w środku dnia ! Idealna Szlafmyca. Naciągnięta jednocześnie na uszy, zmniejsza ryzyko wybudzenia poprzez dźwięki. Znacznie zwiększa komfort snu.

Materiał, z którego wykonano wynalazek utrzymywany jest w tajemnicy. Podano tylko, że w 40% składa się ze srebra, blokuje 98% fal elektromagnetycznych, a logo producenta wykonano ze złota.

Wynalazek mający chronić przez zdobyczami cywilizacji wyceniono na 80 zł. Podczas zbiórki można czapkę kupić o 11 zł taniej.

Do dyskusji na temat działania czapki włączyli się twórcy karcianki Antyszczepionkowcy.biz, pokazującej sekrety działania biznesu żerującego na ludzkiej niewiedzy. Ich przytyk nie został chyba przez pomysłodawcę czapki zrozumiany.

aczapka_zbiorka_02 Fot. foto: zrzut ekranu polakpotrafi.pl/projekt/a-czapka-atronic

Zobacz także: Polska karcianka pozwoli wcielić się w antyszczepionkowego hochsztaplera 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.