Pogoda
26.08.2019 15:56

Polski "Sniper Ghost Warrior Contracts" powraca [WIDEO]

Nie tylko "Cyberpunkiem" i "Dying Light" Polak żyje.

sniper ghost warrior
materiały prasowe CI Games

"Sniper Ghost Warrior" bardzo długo walczył o to, aby zostać uznanym za prawdziwą grę AAA. Jednak błędy w produkcji, niedociągnięcia i często zwyczajny pośpiech, nie pozwoliły tytułowi CI Games na osiągnięcie tego statusu.

Wydaje się, że w końcu deweloperzy tytułu przestali gonić niepotrzebnie za swoimi marzeniami, a skupili się na przygotowaniu produktu, który po prostu sprawi graczom dużo radochy.

W najnowszym 20-minutowym gameplayu możemy się przekonać czy na naszych dyskach jest miejsce dla kolejnego "snajpera".

Sniper Ghost Warrior 3 ulepszony Sabotażem
Sniper Ghost Warrior 3 ulepszony Sabotażem
Przeczytaj także Sniper Ghost Warrior 3 ulepszony Sabotażem

20 minut strzelania

Po próbach tworzenia gier z otwartym światem seria powraca do klasycznego podziału na misje, które będą działy się w różnych lokalizacjach.

Twórcy zapewniają, że każda misja może zostać wykonana na kilka różnych sposób. Nie zabierają więc pełnej wolności graczom, jeśli chodzi o to, w jaki sposób chcieliby przejść ten tytuł.

Na poniższym gameplayu przenosimy się do miejscówki, która nazywa się Kolchak Harbor. Możemy w nim zobaczyć zarówno strzały z kilkuset metrów, jak i walkę w zwarciu z napotkanymi przeciwnikami. Wszystko wygląda całkiem ciekawie. Zwłaszcza jeśli jesteście fanami "snipienia".

"Kontrakty" mają trafić do nas już 22 listopada. Jest to follow-up do bardzo źle przyjętego przez recenzentów "Sniper: Ghost Warrior 3", który swoją premierę miał w 2017 roku. Możemy mieć nadzieję, że deweloperzy nauczyli się na swoich błędach i najnowsza odsłona pozwoli nam znowu patrzeć na "Ghost Warrior", jak na bardzo solidną pozycję z naszej growej płytotece.

Pozostaje nam czekać do listopada i trzymać kciuki za powrót do formy!

Zobacz także: Bohaterki Sniper Ghost Warrior 3 w nagiej sesji dla Playboya

Tagi: Gry