Polski cyberpunkowy Ruiner do zgarnięcia za darmo na Epic Games Store

08.11.2019 14:17
Polski cyberpunkowy Ruiner do zgarnięcia za darmo na Epic Games Store Fot. materiały prasowe Reikon Games

Epic Games Store zaprezentował dwa nowe tytuły w promocyjnej, uczciwej cenie. Tym razem za darmo można dodać do swojej biblioteki polskiego Ruinera raz Nuclear Throne.

Konkurencja czyni cuda. Epic, chcąc przekonać do swojego sklepu jak największe rzesze graczy, przez cały 2019 rok rozdaje na lewo i prawo całkiem ciekawe tytuły zupełnie za damo. Wystarczy mieć konto w serwisie i raz na tydzień kilka razy kliknąć, żeby dobrego grania mieć po pachy.

Twórcy Fortnite mają rozmach, starając się kupić przychylność graczy głośnymi grami. Szczytem było oferowanie za jednym zamachem sześciu gier z Batmanem w roli głównej.

Przeczytaj także

Tym razem Epic po raz kolejny postawił na polską grę. Do cyberpunkowego Ruinera dorzucają holenderskie Nuclear Throne.

Ruiner i Nuclear Throne za darmo w Epic Games Store

Stworzony przez polskie studio Reikon Games Ruiner spodoba się osobom, które lubią akcję przyprawioną futurystycznym, cyberpunkowym sosem.

Ruiner to brutalna strzelanka osadzona w roku 2091 w cybermetropolii Rengkok. Kierując się wskazówkami tajemniczej hakerki, wściekły psychopata podejmuje walkę ze skorumpowaną korporacją, aby odkryć prawdę i odzyskać porwanego brata. Wykorzystaj nadnaturalną szybkość, taktyczne wspomaganie oraz broń poległych wrogów, aby zniszczyć korporację HEAVEN.

Nuclear Throne z kolei to propozycja dla osób, które tęsknią za staroszkolnymi tytułami naładowanymi akcją.

Nuclear Throne to postapokaliptyczna strzelanka typu roguelike z widokiem z góry. Nie jest to jednak postapokalipsa spod znaku „jesteś ostatnią nadzieją ludzkości”, lecz raczej „ludzkość wyginęła, a świat należy do mutantów i potworów”. Korzystając z potężnego arsenału, walcz na pustkowiach i zbieraj promieniowanie, aby w wyniku mutacji zyskiwać nowe kończyny i zdolności. Gra oferuje jeszcze więcej ciekawych rozwiązań... dla osób, które potrafią w nią grać. Czy dasz radę zdobyć Nuklearny Tron?

Ruiner i Nuclear Throne dostępne są w Epic Games Store za darmo do 15 listopada 2019. Wtedy ich miejsce zajmie Messenger.

Zobacz także: PlayStation Plus na listopad 2019. Dwa duże hity za darmo 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.