Pogoda
14.08.2019 11:19

Polski hit trafi na Nintendo Switch 15 sierpnia

Genialny tytuł Adam Chmielarza trafi na Switcha już za chwilę!

Zniknięcie Ethana Cartera
źródło: materiały prasowe

"Zaginięcie Ethana Cartera" niespodziewanie pojawi się na kolejnej platformie. Fani projektu Adama Chmielarza i The Astronauts będą mogli powrócić do świetnej gry fabularnej już 15 sierpnia.

Gra, która zadebiutowała na PC-tach w 2014 roku, dostała port na PlayStation 4 rok później. Teraz, po czterech latach, fani dostaną szansę na nowo odkryć historię detektywa Paula Prospero, używając do tego naszego ulubionego handhelda. 

Jedynie posiadacze Xboxów nadal muszą obejść się smakiem.

Cyberpunk 2077 - Afterlife
Cyberpunk 2077 - Afterlife
Przeczytaj także Cyberpunk 2077 - Afterlife. CD Projekt RED zapowiedział karciankę

"Zaginięcie Ethana Cartera" na Nintendo Switch

"Zaginięcie Ethana Cartera" to świetna przygodówka, w której gracz eksploruje otwarty świat w poszukiwaniu obiektów, które mają pomóc mu rozwikłać zagadkę śmierci tytułowego bohatera w Red Creek Valley.

Do rozwiązywania zagadek gracz może wykorzystać nadprzyrodzone zdolności protagonisty, który potrafi wyczuć obecność zmarłych. "The Vanishing" to spokojna gra, w której twórcy połączyli przepiękną grafikę z interesującą mechaniką.

Spacerując po przepięknych lokacjach, odszukujemy kolejne znajdźki, które przybliżają nas do odkrycia tajemnicy morderstwa.

"

Przeniesienie się na nową wersję Unreal Engine było wyzwaniem i wiele części kodu zostało napisanych od zera, ale warto było. Świetną cechą UE4 są jego właściwości skalowania, dzięki czemu silnik działa świetnie na Nintendo Switch. "

Wyjaśnił twórca gry w rozmowie z CD-Action.

Cena gry na Nintendo Switch będzie wynosiła niecałe 20 dolarów.

Planujecie przetestować tytuł na handheldzie Japończyków? Biorąc pod uwagę, że dzień premiery to dzień wolny od pracy, wiemy już, jak go spędzimy.

Zobacz także:  Cyberpunk 2077 wprowadza granice dla graczy. Nie można będzie zabijać dzieci

Czy przetestujecie "Zniknięcie" na Switchu?

Tagi: Gry