Pogoda
04.05.2018 12:55

Polski serwis pomaga znaleźć wyśnionego partnera do gier

Nie tylko znalezienie prawdziwej miłości jest w życiu trudne – ciężko jest także odnaleźć kompanów na poziomie do wieloosobowej gry sieciowej. Zmienić ma to polski serwis IMLFG, który pozwoli poznać wymarzonego partnera do grania.

imflg
foto: materiały prasowe

Gry sieciowe nie są już tym, co dawniej. Wymagające doskonałej współpracy i zmysłu taktycznego tytuły potrafią doprowadzić do pasji gdy do drużyny cały czas przydzielane są nooby, przez których runda jest przegrana zanim jeszcze się zaczęła.

Życia nie ułatwiają także deweloperzy, którzy nie ustają w znajdowaniu pomysłów na wyciskanie z graczy jeszcze więcej pieniędzy – najnowszy, opatentowany już sposób to takie parowanie graczy, żeby wygrywali tylko ci, którzy zakupią sprzęt za prawdziwe pieniądze.

Na szczęście mamy internet, który przywraca od czasu do czasu wiarę w ludzi. Tak było, gdy pojawił się Bimber – polska aplikacja, dzięki której można znaleźć pokrewną duszę do raczenia się alkoholem.

Tym razem Polacy stworzyli serwis, który pozwoli odnaleźć graczy na naszym poziomie – IMFLG.org właśnie wystartował.

Serwis do szukania graczy na poziomie

Pomysł na IMFL.org jest prosty – po zalogowaniu się do serwisu możemy stworzyć pokój gry i odpowiednio go opisać, tak by było wiadomo z góry jakie umiejętności trzeba mieć, żeby być w nim mile widzianym. Można także oczywiście dołączyć do już stworzonego pokoju.

Autorzy serwisu zachwalają go w taki sposób:

"

Znalezienie odpowiedniego partnera do gry graniczy z cudem, twórcy gier wcale nam nie ułatwiają zadania, dodając do naszej gry graczy którzy mają kompletnie inne oczekiwania i umiejętności. Stworzyliśmy specjalny system tagów, który ułatwi znalezienie graczy do wspólnej rozgrywki. Graczy którzy chcą się cieszyć rozgrywką w podobno sposób do nas. "

Po wejściu do danego pokoju można porozmawiać z innymi jego lokatorami korzystają z chatu – da to możliwość sprawdzenia, jak bardzo umiejętności i sposób gry obecnych jest zgodny z naszymi oczekiwaniami i preferencjami. Rozmawiając można także oczywiście umówić się na grę i zobaczyć, czy między uczestnikami zaiskrzy.

W przyszłości najprawdopodobniej pojawi się także opcji rozmów głosowych – zarówno podczas umawiania się na grę, jak i w czasie samej rozgrywki.

Gracie po sieci?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry