Ponad 1000 osób zarażonych koronawirusem w Polsce

25.03.2020 19:06
Ponad 1000 osób zarażonych koronawirusem w Polsce Fot. shutterstock.com, zdjęcie poglądowe

Niestety liczba osób zarażonych koronawirusem w Polsce cały czas się zwiększa.

Ministerstwo Zdrowia na bieżąco informuje Polaków o potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem. Niestety liczba pacjentów ciągle wzrasta.

Ponad 1000 osób zarażonych koronawirusem w Polsce

Tuż przed godziną 18:00 w środę 25 marca 2020 pojawiła się informacja o kolejnych osobach zarażonych koronawirusem w Polsce. Liczba chorych wynosi na chwilę obecną 1031 osób. 

Potwierdzono 74 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, które dotyczą: 39 osób z woj. mazowieckiego, 15 osób z woj. łódzkiego, 5 osób z woj. dolnośląskiego, 4 osób z woj. śląskiego, 4 osób z woj. świętokrzyskiego, 2 osób z woj. wielkopolskiego, 2 osób z woj. podlaskiego i po jednej osobie z woj. zachodniopomorskiego, woj. opolskiego i woj. małopolskiego.

Jednocześnie podano informację o kolejnym zgonie. W szpitalu w Skarżysku zmarł 81-letni mężczyzna. 

Przeczytaj także

Jak podaje PAP, zmarły był hospitalizowany na oddziale neurologicznym Szpitala Powiatowego, w którym w środę potwierdzono zakażanie także u kolejnych trzech osób – to dwóch mężczyzn i jedna kobieta. Niewykluczone, że pacjenci oddziału neurologicznego zakazili się koronawirusem od jednej z pielęgniarek.

Zobacz także: Rząd zakazał wychodzenia z domu. Wyjątkiem wyjście do pracy, na zakupy i z psem

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.