Pogoda
24.03.2020 16:09

Ponhub Premium za darmo dla wszystkich. Wystarczy obiecać, że nie będzie się wychodzić z domu

Osoby stosujące się do wprowadzonego przez rząd zakazu wychodzenia z domu mogą mieć pełne ręce roboty. Pornhub zaoferował darmowy dostęp do wersji Premium dla wszystkich, którzy zobowiążą się do przestrzegania zasad kwarantanny.

Ponhub Premium za darmo dla wszystkich. Wystarczy obiecać, że nie będzie się wychodzić z domu
foto: Shutterstock

Walka z epidemią COVID-19 przyjmuje w Polsce i na świecie bezprecedensowe rozmiary. Nasz rząd poinformował właśnie, że wprowadza ograniczanie w przemieszczeniu się, które mają obowiązywać do 11 kwietnia 2020 roku.

Wszyscy obywatele mają obowiązek pozostawania w domu. Od tej reguły ma obowiązywać tylko kilka wyjątków.

odkażanie przestrzeni publicznej w Krakowie
odkażanie przestrzeni publicznej w Krakowie
Przeczytaj także Rząd zakazał wychodzenia z domu. Wyjątkiem wyjście do pracy, na zakupy i z psem

Zdecydowane decyzje rząd podjął także w sprawie uroczystości religijnych. Drastycznie zmniejszono liczbę wiernych mogących uczestniczyć w nabożeństwie: nie może być ich więcej niż 5 jednocześnie.

msza bez udziału wiernych
msza bez udziału wiernych
Przeczytaj także Rząd ograniczył liczbę osób biorących udział w mszy do 5. Zakaz wychodzenia z domu

Osoby, dla których wymóg izolowania się w domu jest uciążliwy może ucieszyć wiadomość, że w zamian za spełnienie dobrego uczynku i zostanie w pieleszach Pornhub oferuje im darmowy dostęp do konta Premium.

Pornhub Premium za darmo. Wystarczy obiecać, że nie będzie się wychodzić bez potrzeby z domu

Od zdobycia darmowego dostępu do wersji Premium Pornhuba dzieli każdego tylko kilka kliknięć myszką. Prezent można odebrać na specjalnej stronie, zatytułowanej „stayhometube”.

pornhub_premium_koronawirus_02
"

Pornub zachęca ludzi na całym świecie do pozostania w domu i pomocy w spłaszczeniu liczby zachorowań na COVID-19 przez izolowanie się w domu w towarzystwie DARMOWEGO Premium. "

Żeby otrzymać darmowy dostęp do treści Premium, trzeba obiecać Pornhubowi jedną z dwóch rzeczy: albo zobowiązać się do spędzenia czasu w kwarantannie domowej, albo – jeśli nie jest to możliwe – do przestrzegania zasad zapobiegających się zarażeniu, czyli utrzymywania dystansu oraz częstego mycia rąk.

Dzięki zmniejszeniu liczby jednoczesnych zachorowań nie dojdzie do przekroczenia wydolności systemu ochrony zdrowia i każdemu choremu będzie udzielona pomoc. W krajach, gdzie doszło do wybuchu epidemii, lekarze muszą często decydować, który pacjent ma większe szanse na przeżycie po podłączeniu do respiratora.

Zobacz także: Minister zdrowia Łukasz Szumowski: dziesiątki tysięcy chorych i setki zgonów, jeśli będziecie wychodzić z domu 

Skorzystacie?

Tagi: koronawirus