„Portfel z naturalnej damskiej skóry” w sklepie internetowym Lidla

21.11.2019 11:31
„Portfel z naturalnej damskiej skóry” w sklepie internetowym Lidla Fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

Takiej oferty nie widzi się w sklepach internetowych zbyt często. Za 159 zł Lidl sprzedawał przez kilka chwil portfel wykonany według opisu z „naturalnej damskiej skóry”. Jego producentem jest znana i ceniona marka premium.

W sieci podobno można kupić wszystko. W asortymencie sklepów internetowych zazwyczaj jednak znajdują się produkty, które nie wzbudzają zdziwienia, a nawet przerażenia.

Po takie atrakcje trzeba sięgnąć nieco głębiej, do witryn dobrze ukrytych, z których korzystać można tylko wtedy, gdy zdobyło się zaufanie półświatka. Jak się okazało, dreszczyk emocji można czasem poczuć nawet podczas przeglądania oferty dyskontów.

Przeczytaj także

Klienci rozglądający się po katalogu Lidla mogli bowiem stanąć przed niecodziennym wyborem: możliwości kupna „portfela z naturalnej damskiej skóry”.

„Portfel z naturalnej damskiej skóry” w Lidlu. Sklep szybko zmienił ofertę

Lidl szybko zorientował się, że produkt wykonany z ludzkiej skóry nie pasuje do reszty artykułów, będących znacznie bardziej przyjaznych rodzinie. W sieci jednak, jak widać po zrzucie ekranu poniżej, nic nie ginie:

Obecnie w opisie portfela można wyczytać, że jest wykonany z „naturalnej włoskiej skóry”, co przy odrobinie chęci także można dość ciekawie zinterpretować. W adresie URL strony z ofertą wciąć znajduje się określenie „damska”.

Nie wiadomo, czy komuś udało się kupić portfel, dopóki był opisywany jako wykonany z ludzkiej skóry. I czy po otrzymaniu produktu i zorientowaniu się, że jest niezgodny z opisem, będą składać reklamacje.

Zobacz także: Google Pay i Apple Pay będą mieć w Polsce nowego konkurenta. Nadchodzi Lidl Pay 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.