Pogoda
21.11.2019 11:31

„Portfel z naturalnej damskiej skóry” w sklepie internetowym Lidla

Takiej oferty nie widzi się w sklepach internetowych zbyt często. Za 159 zł Lidl sprzedawał przez kilka chwil portfel wykonany według opisu z „naturalnej damskiej skóry”. Jego producentem jest znana i ceniona marka premium.

Lidl
foto: PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News

W sieci podobno można kupić wszystko. W asortymencie sklepów internetowych zazwyczaj jednak znajdują się produkty, które nie wzbudzają zdziwienia, a nawet przerażenia.

Po takie atrakcje trzeba sięgnąć nieco głębiej, do witryn dobrze ukrytych, z których korzystać można tylko wtedy, gdy zdobyło się zaufanie półświatka. Jak się okazało, dreszczyk emocji można czasem poczuć nawet podczas przeglądania oferty dyskontów.

Lidl
Lidl
Przeczytaj także W Lidlu pojawią się kasy samoobsługowe

Klienci rozglądający się po katalogu Lidla mogli bowiem stanąć przed niecodziennym wyborem: możliwości kupna „portfela z naturalnej damskiej skóry”.

„Portfel z naturalnej damskiej skóry” w Lidlu. Sklep szybko zmienił ofertę

Lidl szybko zorientował się, że produkt wykonany z ludzkiej skóry nie pasuje do reszty artykułów, będących znacznie bardziej przyjaznych rodzinie. W sieci jednak, jak widać po zrzucie ekranu poniżej, nic nie ginie:

Obecnie w opisie portfela można wyczytać, że jest wykonany z „naturalnej włoskiej skóry”, co przy odrobinie chęci także można dość ciekawie zinterpretować. W adresie URL strony z ofertą wciąć znajduje się określenie „damska”.

Nie wiadomo, czy komuś udało się kupić portfel, dopóki był opisywany jako wykonany z ludzkiej skóry. I czy po otrzymaniu produktu i zorientowaniu się, że jest niezgodny z opisem, będą składać reklamacje.

Zobacz także: Google Pay i Apple Pay będą mieć w Polsce nowego konkurenta. Nadchodzi Lidl Pay 

Kupilibyście taki portfel?

Tagi: Internet