Pogoda
17.10.2019 10:31

„Porucznik Kabura”. Pierwszy serial oryginalny CDA stworzył Bartosz Walaszek [WIDEO]

Mocno niecenzuralny język i absolutny brak poprawności politycznej – tak CDA Premium zachęca do oglądania pierwszego autorskiego serialu serwisu. Premierowy odcinek „Porucznika Kabury” można będzie obejrzeć 25 października 2019.

Porucznik Kabura
foto: materiały prasowe CDA Premium

CDA przeszło daleką drogę. Spółka prowadząca polski serwis VoD jest notowana na warszawskiej giełdzie, a z płatnej subskrypcji CDA Premium korzysta ponad 200 000 osób.

W portfolio CDA znajduje się dobre kilka tysięcy filmów i seriali. Coś dla siebie znajdą zarówno koneserzy łatwostrawnych filmów akcji, jak i ambitnych dramatów, które pojawiają się w kinach tylko na chwilę.

Zdarza się nawet, że takie obrazy mają jednoczesną premierę na dużym ekranie i w CDA.

Równoczesna premiera filmu w kinach i na CDA Premium
Równoczesna premiera filmu w kinach i na CDA Premium
Przeczytaj także Równoczesna premiera filmu w kinach i na CDA Premium

Serwis rozwija się dynamicznie, co widać po jego najnowszej niespodziance. CDA Premium stworzyło swój pierwszy serial oryginalny. „Porucznik Kabura” to dzieło dobrze znanego w internetowych kręgach Bartosza Walaszka.

„Porucznik Kabura” - pierwsza produkcja oryginalna CDA Premium

CDA zapowiada prawdziwą jazdę bez trzymanki. „Porucznik Kabura” to satyryczny serial animowany, którego głównym atutem mają być „niewybredne żarty ze wszystkich i wszystkiego”.

"

Jest rok 2050. Polska rządzona przez mózg elektronowy Jarosław 2000 jest największym mocarstwem na Ziemi. Jednak prawdziwe zagrożenie płynie z kosmosu, a jedyną osobą mogącą powstrzymać inwazję Obcych jest Ryszard Kabura... Bohater to uzależniony od hazardu drobny kombinator, który uciekając przed wierzycielami zaciąga się do Polskich Kosmicznych Sił (PKS) i wyrusza w galaktyczną misję wojskową. Przypadek sprawia, że musi stawić czoła Proctolonusom, agresorom z kosmosu, którzy planują podbój Ziemi. Czy uda mu się powstrzymać Obcych? "

Już pierwsze spojrzenie na zapowiadający serial zwiastun wywołuje łezkę nostalgicznego wzruszenia i zachęca do odświeżenia sobie „Kapitana Bomby”.

Premiera pierwszego odcinka „Porucznika Kabury” odbędzie się 25 października 2019 roku, kolejne epizody będą udostępniane co tydzień. Pierwszy sezon składać się będzie z ośmiu odcinków.

Wolfgang Laskowski, rzecznik prasowy CDA i pełnomocnik zarządu ds. rozwoju usług, zapewnia że widzowie będą zadowoleni:

"

Serial „Porucznik Kabura” to pierwsza w pełni samodzielna produkcja CDA. Chcieliśmy, żeby była ona prześmiewcza, miejscami przerysowana i niepoprawna. Idealną osobą do tego zadania był według nas Bartosz Walaszek, którego charakterystyczny i rozpoznawalny styl albo bardzo się lubi, albo wręcz przeciwnie, ale obok którego trudno przejść obojętnie. Fani Kapitana Bomby, do którego Kabura w pewien sposób nawiązuje, powinni być zadowoleni. "

Serial „Porucznik Kabura” będzie dostępny tylko na CDA Premium.

Zobacz także: TOP 10: Najlepsze i najstraszniejsze horrory na CDA Premium

Jaki jest wasz stosunek do seriali Walaszka?

Tagi: Internet