„Porucznik Kabura”. Pierwszy serial oryginalny CDA stworzył Bartosz Walaszek [WIDEO]

17.10.2019 10:31
Porucznik Kabura|undefined Fot. materiały prasowe CDA Premium

Mocno niecenzuralny język i absolutny brak poprawności politycznej – tak CDA Premium zachęca do oglądania pierwszego autorskiego serialu serwisu. Premierowy odcinek „Porucznika Kabury” można będzie obejrzeć 25 października 2019.

CDA przeszło daleką drogę. Spółka prowadząca polski serwis VoD jest notowana na warszawskiej giełdzie, a z płatnej subskrypcji CDA Premium korzysta ponad 200 000 osób.

W portfolio CDA znajduje się dobre kilka tysięcy filmów i seriali. Coś dla siebie znajdą zarówno koneserzy łatwostrawnych filmów akcji, jak i ambitnych dramatów, które pojawiają się w kinach tylko na chwilę.

Zdarza się nawet, że takie obrazy mają jednoczesną premierę na dużym ekranie i w CDA.

Przeczytaj także

Serwis rozwija się dynamicznie, co widać po jego najnowszej niespodziance. CDA Premium stworzyło swój pierwszy serial oryginalny. „Porucznik Kabura” to dzieło dobrze znanego w internetowych kręgach Bartosza Walaszka.

„Porucznik Kabura” - pierwsza produkcja oryginalna CDA Premium

CDA zapowiada prawdziwą jazdę bez trzymanki. „Porucznik Kabura” to satyryczny serial animowany, którego głównym atutem mają być „niewybredne żarty ze wszystkich i wszystkiego”.

Jest rok 2050. Polska rządzona przez mózg elektronowy Jarosław 2000 jest największym mocarstwem na Ziemi. Jednak prawdziwe zagrożenie płynie z kosmosu, a jedyną osobą mogącą powstrzymać inwazję Obcych jest Ryszard Kabura... Bohater to uzależniony od hazardu drobny kombinator, który uciekając przed wierzycielami zaciąga się do Polskich Kosmicznych Sił (PKS) i wyrusza w galaktyczną misję wojskową. Przypadek sprawia, że musi stawić czoła Proctolonusom, agresorom z kosmosu, którzy planują podbój Ziemi. Czy uda mu się powstrzymać Obcych?

Już pierwsze spojrzenie na zapowiadający serial zwiastun wywołuje łezkę nostalgicznego wzruszenia i zachęca do odświeżenia sobie „Kapitana Bomby”.

Premiera pierwszego odcinka „Porucznika Kabury” odbędzie się 25 października 2019 roku, kolejne epizody będą udostępniane co tydzień. Pierwszy sezon składać się będzie z ośmiu odcinków.

Wolfgang Laskowski, rzecznik prasowy CDA i pełnomocnik zarządu ds. rozwoju usług, zapewnia że widzowie będą zadowoleni:

Serial „Porucznik Kabura” to pierwsza w pełni samodzielna produkcja CDA. Chcieliśmy, żeby była ona prześmiewcza, miejscami przerysowana i niepoprawna. Idealną osobą do tego zadania był według nas Bartosz Walaszek, którego charakterystyczny i rozpoznawalny styl albo bardzo się lubi, albo wręcz przeciwnie, ale obok którego trudno przejść obojętnie. Fani Kapitana Bomby, do którego Kabura w pewien sposób nawiązuje, powinni być zadowoleni.

Serial „Porucznik Kabura” będzie dostępny tylko na CDA Premium.

Zobacz także: TOP 10: Najlepsze i najstraszniejsze horrory na CDA Premium

 

Michał Tomaszkiewicz|undefined
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.