Poruszające znalezisko z poprzedniego wieku. Oto co skrywała torebka zmarłej dziewczyny

12.08.2022 18:01
Poruszające znalezisko z poprzedniego wieku. Oto co skrywała torebka zmarłej dziewczyny Fot. Shuterrstock

W pewnej szkole odnaleziono damską torebkę sprzed 60 lat. Jej zawartość wzruszyła wiele osób. To, co było w środku, zaskoczyło wszystkich

Wiosną 2019 roku szkolny w North Canton City Schools odnaleziono niezwykły przedmiot. Pracujący w placówce woźny, Chas Pyle, znalazł damską torebkę wciśniętą między szkolną szafkę a ścianę.

Poruszające znalezisko sprzed 60 lat

Pracownicy szkoły powiadomili o znalezisku Stowarzyszeniem Absolwentów Północnego Kantonu i ustalili, że czerwona kopertówka była własnością Patti Rumfola, która ukończyła szkołę w 1960 roku. Niestety właścicielka torebki zmarła w 2013 roku. Skarb postanowiono więc oddać rodzinie kobiety.

Polecamy

Zaaranżowano rodzinne spotkanie dzieci absolwentki, w czasie którego mogły dokładnie obejrzeć rzeczy z torebki. Wzruszające znalezisko zawierało zdjęcia, kosmetyki, notatki i inne rzeczy osobiste, które należały do Patti.

Obok ostatniej szafki w każdej sekcji zamontowane jest wykończenie, które zakrywa otwartą przestrzeń. Lamówka poluzowała się i chciałem ponownie ją przymocować. Wyciągnąłem torebkę, zaniosłem ją do biura. Potem zaczęły się poszukiwania osoby, do której należała

— powiedział Chas Pyle, który zauważył znalezisko.

Szkoła w North Canton, za zgodą rodziny udostępniła w internecie zdjęcia zawartości torebki.

Dzięki mediom społecznościowym udało się odnaleźć rodzinę Patti. Niestety właścicielka czerwonej kopertówki zmarła sześć lat przed znalezieniem przedmiotu.  

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.