Posłuchaj jak brzmi Darth Vader w polskiej wersji gry „Star Wars Battlefront II”

Kamil Kacperski
12.10.2017 13:14
Posłuchaj jak brzmi Darth Vader w polskiej wersji gry „Star Wars Battlefront II” Fot. kadr z wideo

Ten miecz świetlny to pierwsza rzecz, której nie ukradłem.

Poznaliśmy polskiego odtwórcę roli ikonicznego Lorda Vadera w grze „Star Wars Battlefront II”. Został nim Mirosław Zbrojewicz, czyli popularny Grucha z filmu „Chłopaki nie płaczą”. Nie jest to pierwsza poważna rola Zbrojewicza w grach wideo. Jego głosem obdarzony był również królobójca z „Wiedźmina 2”, czyli wiedźmin Letho.

Rolę aktora potwierdziło na swoim oficjalnym kanale na Youtubie EA Polska, które podzieliło się krótkimi fragmentami dialogów wypowiadanych przez postać:

„Star Wars Battlefront II” to sieciowa strzelanka, w której żołnierze konfliktów znanych z filmowej sagi walczą między sobą w różnych trybach gry. Oprócz zwykłej piechoty i pojazdów, gracze mają również możliwość wcielenia się w „bohaterów”, czyli potężne postaci znane z dużego ekranu. Wśród nich znajdują się m.in. Kylo Ren, Rey, Luke Skywalker, Han Solo, czy wspomniany wcześniej Darth Vader.

Jednocześnie Zbrojewicz dołączył do grona aktorów, którym przypadło odgrywanie roli ikonicznych postaci. Wśród których znajduje się Borys Szyc, który wszedł w buty Jokera, granego w „Legionie Samobójców" przez Jareda Leto, czy Cezary Pazura, który musiał zmierzyć się z Johnnym Deppem w „Piratach z Karaibów: Zemście Salazara".

EA Polska zapowiada, że będzie udostępniało kolejne filmiki z polską obsadą. Myślicie że dorównają plejadzie gwiazd zgromadzonej w filmie „Sing"? Gra ukaże się 17 listopada 2017 roku na konsole PS4, Xbox One oraz komputery osobiste. Przypominamy również, że ostatnio wyszedł również zwiastun 8. części filmowej sagi, zatytułowanej „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi". Film wejdzie do kin już 14 grudnia 2017 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.