Posłuchaj oficjalnej piosenki promującej film Patryka Vegi "Miłość, seks & pandemia'' [WIDEO]

Aleksandra Degórska
14.01.2022 14:20
"Miłość, seks & pandemia'' Patryka Vegi Fot. materiały prasowe Kino Świat

Jak prezentuje się utwór ''Wartości'', który promuje nadchodzący film Patryka Vegi?

Nowy film Patryka Vegi pojawi się w kinach 4 lutego 2022. W obsadzie "Miłość, seks & pandemia'' zobaczymy Małgorzatę Rozenek-Majdan, Annę Muchę oraz Zofię Zborowską-Wronę. Już teraz poznaliśmy oficjalną piosenkę oraz teledysk "Wartości", który promuje nadchodzący film Vegi.

Polecamy

"Miłość, seks & pandemia'' Patryka Vegi: Posłuchaj oficjalnej piosenki ''Wartości''

Twórcą muzyki jest DJ Slavic, tekst oraz wokal powstał we współpracy Kubańczyka oraz Eweliny Lisowskiej. Posłuchajcie, jak brzmi kawałek ''Wartości'':

Erotyczne fantazje, dreszcz pożądania, uzależnienie od randkowych aplikacji i wszystko to, co skrzętnie ukrywamy za drzwiami sypialni - to zobaczymy w filmie "Miłość, seks & pandemia''. Do tego samotność, która wraz z pandemią Codid-19 na dobre wkroczyła w nasze życie i obnażyła kruchość relacji międzyludzkich. 

 

materiały prasowe Kino Świat Fot. materiały prasowe Kino Świat
Polecamy

Trzy przyjaciółki wychodzą w miasto, aby zabawić się w najkrótszą noc w roku. Kaja (Anna Mucha) jest pewną siebie i ambitną dziennikarką, która swoich kochanków już dawno przestała liczyć. Teraz na jej celowniku pojawia się niejaki Johnny – mistrz uwodzenia kobiet. Kaja widzi w nim nie tylko nową zdobycz, ale i szansę na przebojowy artykuł, na potrzeby którego postanawia pójść z Johnnym do łóżka.

Olga (Zofia Zborowska-Wrona) to silna prokurator i zadeklarowana feministka. Jej poglądy i życie rodzinne zostaną wystawione na próbę, kiedy znajdzie się pod niemal narkotycznym wpływem mężczyzny z egzotycznego wschodu. Nora (Małgorzata Rozenek-Majdan) odnosi sukcesy zawodowo, zajmując się fotografią, ale jej życie uczuciowe pozostaje w rozsypce. Wszystko zmieni się, gdy przed obiektywem aparatu stanie młodszy od niej model. 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.