Pogoda
04.05.2017 13:27

Posłuchajcie jednego z najgłośniejszych wydechów na świecie

Załóżcie słuchawki, i posłuchajcie jak brzmi jeden z najgłośniejszych wydechów na świecie zaprezentowanych na targach Top Marquez w Monaco.

Posłuchajcie jednego z najgłośniejszych wydechów na świecie
foto: kadr z wideo

Nissan Silvia S14 jest modelem pożądanym przez wszystkich fanów driftingu. Na polskiej scenie driftingowej jeździ kilka egzemplarzy Silvii, jednakże w niektórych z oryginału zostały tylko lusterka. Tak też jest z Nissanem w prezentowanym przez nas filmiku.

Na targach Top Marquez w Monaco, zaprezentowano Nissana Silvie S14, w przebudowanym body od S15. Prócz dołożenia poszerzeń na nadkola oraz sporego spojlera widniejącego na tylnej klapie, modyfikacji uległ również układ wydechowy.

Zmiany doczekał się również silnik. Seryjną jednostkę SR20, zastąpiono silnikiem LS3 V8 o niebagatelnej mocy 720 koni mechanicznych. To w połączeniu z przelotowym wydechem daje nam spora dawkę muzycznych uniesień.

Załóżcie słuchawki, wciśnijcie play i dajcie się ponieść muzyce z tego wyjątkowego wydechu. Jeśli jednak lubicie coś co jest mniej ekstremalne, zawsze możecie posłuchać jak działa wydech zrobiony ze starej dętki od roweru. Tutaj również wrażenia są niezapomniane.

Aleksandra Kopka
Tagi: Nissan wydech Nissan S14 SR20 LS3