Pogoda
10.11.2017 13:23

Potężny Świeżak zaatakował Warszawę

Pieczarka Piotr wielkości Pałacu Kultury siała spustoszenie w centrum stolicy. Naoczni świadkowie porównali przerośniętą maskotkę do takich potworów jak King Kong czy Godzilla. Materiał tylko dla widzów o mocnych nerwach.

Potężny Świeżak zaatakował Warszawę
foto: kadr z wideo

Szokujące nagrania opublikował użytkownik Youtube’a „chaseit”. Film pochodzi z 9 listopada 2017 roku i przedstawia przerośniętą Pieczarkę Piotra, znanego Świeżaka, kroczącego po centrum Warszawy. Potwór staje obok Pałacu Kultury i Nauki, co idealnie obrazuje ogromny rozmiar nadnaturalnej maskotki.

Na szczęście bestia szybko została okiełznana przez polskie siły lotnicze. Przestrzegamy jeszcze raz, wideo jest szokujące, więc prosimy, by oglądały je tylko osoby o nerwach ze stali:

Koniec żartów. Tak naprawdę wideo jest autorstwa użytkownika chaseit, który zrobił wcześniej takie filmy jak Gwiezdne Niszczyciele na tle Warszawy, czy Ostatnich Jedi odnalezionych w stolicy Polski. Tym razem na tapetę wziął jednak maskotki, które zrobiły istną furorę w ciągu ostatnich miesięcy w Polsce, czyli Świeżaki.

Popularne zabawki wprowadzone do sprzedaży przez sieć Biedronka były bohaterami wielu „skandali”. Ludzie płacili za nie seksem, a TVN postanowił nawet zrobić teatrzyk, w którym główne role grały sympatyczne maskotki z Pieczarką Piotrem na czele. 

A jak wam podoba się Potężny Świeżak?  

Który film z Pieczarką Piotrem najchętniej byście obejrzeli?

Kamil Kacperski
Tagi: Duperele