Potwór z głębin na plaży w Filipinach. Czym jest włochaty stwór, który wywołał panikę?

Aleksandra Degórska
14.05.2018 16:11
Potwór z głębin na plaży w Filipinach. Czym jest włochaty stwór, który wywołał panikę? Fot. kadr z wideo

Na widok stwora niektórym robi się niedobrze. Ludzie boją się, że lokalna przepowiednia niedługo się spełni i nastąpi coś przerażającego...

W dzisiejszych czasach wydaje się, że naukowcy zbadali oraz wyjaśnili już wszystko i nic nie jest w stanie nas zaskoczyć. Jednak patrząc na tę historię okazuje się, że jest jeszcze dużo tajemnic do rozwiązania.

11 maja 2018 roku na plaży Barangay w dystrykcie Oriental Mindoro na Filipinach pojawiło się coś, co zdziwiło niejedną osobę. Chodzi o dziwne zwłoki ogromnego zwierzęcia, które ma ponad 6 metrów. Jest ono mocno owłosione i jak na razie naukowcy pobrali próbki, by wyjaśnić czym jest to stworzenie.

Potwór z głębin w Filipinach?

Odważniejsi Filipińczycy podchodzili do stwora, by zrobić sobie zdjęcia. Serwisy społecznościowe huczą od fotografii z dziwacznym, włochatych stworzeniem.

Oczywiście to było do przewidzenia, że stworzenie wywoła dyskusje dotyczące tego, czy nie mamy do czynienia z UFO i obcą istotą. Co więcej według lokalnej przepowiedni, gdy ocean zacznie wyrzucać na plażę dziwne stworzenia to nastąpi coś naprawdę niedobrego.

Jednak Ci, którzy nie wierzą w takie bajki sądzą, że włochaty stwór to po prostu część martwego wieloryba, który wypłynął na plażę. Zapewne minie jeszcze trochę czasu, zanim naukowcy wyjaśnią tę zagadkę.

Martwy wieloryb w Polsce

W Polsce w grudniu 2017 na plaży pod Mostem Poniatowskiego w Warszawie pojawił się martwy wieloryb. Okazało się, że za sprawą stoi kwartalnik Przekrój, który w ten sposób promował wydarzenia o nazwie „W cieniu wieloryba” oraz „Kaszalot party”.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.