Powraca legendarna gra o skokach. Fani symulatora są zachwyceni

22.10.2020 13:14
Powraca legendarna gra o skokach. Fani symulatora są zachwyceni Fot. ADRIAN GLADECKI/REPORTER/Zdjęcie poglądowe

Symulator skoków DeLuxe Ski Jump powraca. Legendarna gra sportowa po siedmiu latach doczeka się kolejnej wersji. Kiedy premiera?

Gracze czekali na ten moment aż 7 lat. Twórca gier symulujących skoki narciarskie, Jussi Koskela potwierdził, że nowa wersja legendarnej Deluxe Ski Jump będzie dostępna już wkrótce.

Symulator skoków DeLuxe Ski Jump powraca

"Skoki", "Gra w Małysza" - to popularna gra, którą pokochały miliony Polaków już niemal 20 lat temu. Wersja, która ukazała się w 2001 roku zbiegła się z karierą Adama Małysza i osiągnęła ogromny sukces. W Deluce Ski Jump 2 grali wszyscy, którzy wówczas mieli dostęp do komputera w szkole lub w pracy, a wiek nie miał tu żadnego znaczenia.

DeLuxe Ski Jump powraca. Kiedy premiera?

Każdy gracz mógł przez chwilę poczuć się, jak kochany przez wszystkich Polaków, Adam Małysz. Chociaż konkurencja wydawała się być prosta, osiągnąć wysokiego wyniku w grze, nie było wcale tak łatwo. Do dziś DSJ jest uznawany za najlepszy symulator skoków narciarskich. Docenili go nawet prawdziwi zawodnicy.

Przeczytaj także

Ostatnie poprawki do najnowszej wersji gry zostały wprowadzone w 2013 roku. Jak podaje Przegląd Sportowy, oczekiwanie fanów skończy się już 13 listopada 2020 roku, kiedy to kolejna wersja gry Deluxe Ski Jump pojawi się na rynku.

Będzie to wersja nie byle jaka. W grze ma pojawić się największa skocznia świata w Vikersund oraz ta znajdująca się w Trzebnicy. Oprócz tego gracze będą mieli możliwość samodzielnego projektowania skoczni.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.