Powrót do korzeni czyli Gymkhana w wykonaniu Tylera Witte

Aleksandra Kopka
02.05.2017 11:45
Powrót do korzeni czyli Gymkhana w wykonaniu Tylera Witte Fot. kadr z wideo

Gymkhane w wykonaniu Kena Blocka znają wszyscy. Niesamowite ewolucje jakie wykonuje kierowca swoim Fordem Fokusem RS RX zadziwiają świat. Zobacz powrót do korzeni Gymkhany w wykonaniu Tylera Witte.

Gymkhana w wykonaniu Kena Blocka jest profesjonalnie przygotowanym show samochodowym. Kierowca jeździł już chyba wszędzie, gdzie tylko mógł. Zaliczył ulice Dubaju, lotniskowiec i zamknięte fabryki. Wszystkie ewolucje są skrupulatnie zaplanowane i przećwiczone. Nie ma miejsca na błąd. Tak wyglądają wszystkie filmiki z udziałem Blocka. Miłośnicy motoryzacji pamiętają na pewno początki, w których nie jeździł jeszcze Fordem Fokusem RS RX

Właśnie do tych korzeni wrócił kaskader Tyler Witte, prezentując filmik w którym ewolucje wykonuje Subaru Imprezą 2.5 RS. Jak się okazało, Impreza została wcześniej przez kierowcę zakupiona i wyremontowana po silnym dzwonie przodem auta. Na filmiku jednak nie widać smutnej przeszłości samochodu. Jest za to solidna dawka ewolucji jaką szczyci się każda Gymkhana.

Przejazd przez zamknięty ośrodek wojskowy, czy wykorzystanie zaplecza technicznego firmy budowlanej to tylko mały procent tego co dzieje się w tym filmiku. Jeśli chcecie odbyć sentymentalną podróż do pierwszych produkcji Gymhkany to ta pozycja jest obowiązkowa.

Aleksandra Kopka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.