Powstaje Star Wars: Battlefront 3? Oficjalne potwierdzenie ma być "kwestią czasu"

20.01.2021 14:24
Powstaje Star Wars: Battlefront 3? Oficjalne potwierdzenie ma być "kwestią czasu" Fot. materiały prasowe/Electronic Arts

Star Wars: Battlefront 3 może być niedługo zapowiedziane na PS5, PS4, Xboksy One/Series X oraz pecety. A przynajmniej takie plotki pojawiają się coraz częściej w niektórych częściach internetu.

Powstaje Battlefront 3? Podobno niedługo ma zostać zapowiedziane

Spekulacje na temat przyszłości popularnej serii zaczęły się, kiedy niedawno kilku aktorów znanych ze Star Wars Battlefront 2 wyjawiło, że pracują obecnie nad super sekretnym projektem. Do tego na Reddicie pojawiły się raporty dotyczące przyszłości serii, kiedy jeden z użytkowników zdradził, że prace nad nową grą już trwają. 

Polecamy

Nagle Electronic Arts zdradziło, że udostępniło za darmo Battlefronta 2 na łamach Epic Games Store, a fani stwierdzili, że Battlefront 3 na pewno powstaje, a do tego najprawdopodobniej niedługo zostanie oficjalnie zapowiedziane.

Informacji nagle pojawiło się więcej, kiedy to jeden ze znanych branżowych insiderów, Jeff Grub, stwierdził, że spekulacje mają w sobie dużo prawdy. Dziennikarz nie zdradził szczegółów, ale wyjaśnił, że Electronic Arts najprawdopodobniej będzie kontynuowało serie Battlefront i Jedi: Fallen Order.

Polecamy

Na Reddicie czytamy, że gra jest w początkowej fazie produkcji, a oficjalnie zapowiedziana ma zostać 20 kwietnia. Premiera jest planowana na czwarty kwartał 2023 roku, a sama produkcja będzie się sporo różniła od swoich poprzedniczek (niestety nie wyjaśniono w jaki sposób - wygląda na to, że jest za wcześnie na takie detale). 

Prawda jest taka, że powstanie Battlefronta 3 nie jest ogromną niespodzianką - w końcu dwie poprzednie gry sprzedały się bardzo dobrze. Nawet Battlefront 2, który mimo ogromnych problemów na początku swojego życia, został w końcu naprawiony i pod koniec "okresu wsparcia" ze strony EA był naprawdę dobry i lubiany przez graczy. Trudno sobie wyobrazić, by Electronic Arts nie wykorzystało tak popularnej marki do zarabiania pieniędzy.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.