Powstaje gra Star Wars: The Force Unleashed 3? Twórcy są zachęceni sukcesem Fallen Order
30.10.2020 11:27
Powstaje gra Star Wars: The Force Unleashed 3? Twórcy są zachęceni sukcesem Fallen Order Fot. materiały prasowe/Lucasarts

Według nowych plotek, EA ma pracować nad Star Wars: The Force Unleashed 3. Pierwsza część została przyjęta dość ciepło i była hitem sprzedażowym. Druga odsłona już mniej, ale nadal była całkiem przyjemną gierką.

Według nowych plotek, EA ma pracować nad Star Wars: The Force Unleashed 3. Projekt najprawdopodobniej jest przeznaczony na konsole PS5, Xbox Series X/S oraz pecety, chociaż niewykluczone są wersje na PS4 i Xboksa One. Na początku współpracy Disneya i EA wydawało się, że twórcy skupią się na grach multiplayer pokroju Battlefronta, ale sukces Star Wars Jedi: Fallen Order mógł zmienić ich zdanie.

Powstaje gra Star Wars: The Force Unleashed 3?

Plotki pochodzą od branżowego insidera, Daniela Richtmana, który zasugerował, że Star Wars: The Force Unleashed 3 może być już we wczesnej fazie produkcyjnej. Niestety, więcej szczegółów dotyczących daty premiery, czy tego, kto w ogóle jest twórcą produkcji w tym momencie na razie nie znamy.

Przeczytaj także

Wiecie, na razie jest to całkowita plotka, która nawet jeśli się okaże prawdziwa, to może ulec ogromnym zmianom. The Force Unleashed 2 zakończyło się w taki sposób, że spokojnie można stworzyć jego kontynuację. Z drugiej strony, EA raczej postawi na kontynuację Jedi: Fallen Order, sprawdzonej marki z ich rąk, aniżeli stworzenie kolejnej odsłony serii, która nigdy nie była absolutnym megahitem.

Problemem może być również fakt, że obydwie części The Force Unleashed były osadzone w "starym" kanonie, nieuznawanym dzisiaj przez Disney. Trzecia gra z serii powstawała jeszcze w 2012 roku, ale została anulowana, gdy prawa do marki Star Wars przejął Disney. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.