Powstaje gra wideo o Strażnikach Galaktyki! Znamy datę premiery, zobaczcie zwiastun

14.06.2021 10:48
Powstaje gra wideo o Strażnikach Galaktyki! Znamy datę premiery, zobaczcie zwiastun Fot. materiały prasowe/Square Enix

Tegoroczne targi E3 odbywają się w formie online i podczas konferencji firm pokroju Microsoftu, Square Enix, czy Bethesdy mieliśmy okazję zobaczyć m.in. Forzę Horizon 5, nową grę z Mario i Kórlikami oraz opisywanych Marvel's Guardians of the Galaxy.

Strażnicy Galaktyki doczekali się własnej gry wideo. Zobaczcie zwiastun

Trwają targi przemysłu gier wideo E3 2021 i Square Enix/Eidos-Montreal zaprezentowało światu zwiastun gry Marvel's Guardians of the Galaxy. To będzie zupełnie nowa gra o bohaterach Marela, która ma się pojawić jeszcze w tym roku na konsole PlayStation 4/5, Xboksy One/Series X/Series S oraz komputery osobiste. W produkcji pojawią się oczywiście Star-Lord, Gamora, Drax, Rocket oraz Groot.

Główni bohaterowie oczywiście będą podróżowali po galaktyce, szukając zarobku i dobrej zabawy. Oczywiście banda zamiesza się w końcu w ogromne tarapaty. My wcielimy się w Star-Lorda, który będzie próbował zarządzać grupką poparańców. Według twórców, gracze będą musieli podejmować decyzje w trakcie walk, ale również w scenach dialogowych. 

Całość prezentuje się dość interesująco i zgadza się z zapowiedzią sprzed lat - Square Enix obiecywał, że zamierza zrobić coś w stylu MCU, ale w świecie gier wideo. Zadebiutowały już produkcje Marvel's Spider-Man oraz Marvel's Avengers, nadchodzą Strażnicy Galaktyki, więc może niedługo pojawi się zapowiedź jakiegoś kosmicznego crossoveru między wszystkimi grami?

Na razie możemy zobaczyć zwiastun Marvel's Guardians of the Galaxy:

Produkcja ma być przeznaczona tylko dla pojedynczego gracza i nie jest planowany tryb multiplayer (czyli jak w Spider-Manie). Reżyserka gry Mary DeMarie skomentowała produkcję, unikając jakichkolwiek spoilerów, twierdząc jednocześnie, że Mantis jest jej ulubioną postacią w grze:

Nie chcę nic spoilować. Ale mogę wam powiedzieć, że moją ulubioną postacią jest Mantis. Ona jest bardzo ciekawa w filmach, ale to w komiksach mamy tyle różnych wersji tej postaci, że staje się wielowymiarowa i intrygująca. Wydaje mi się, że stworzyliśmy taką bohaterkę, która jest absolutnie unikalna, łącząc cechy filmowej i oryginalnej Mantis.

Tak jak wspomnieliśmy - Marvel's Guardians of the Galaxy zadebiutuje na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One oraz na PC już 26 października 2021 roku.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.