Pogoda
28.02.2020 12:33

Pewien klub nocny będzie grał na imprezach tylko muzykę Oasis

Otwarcie klubu i osiągnięcie sukcesu na przesiąkniętym rynku imprezowym jest trudnym i kosztownym zadaniem. Na dobre działanie takiego przybytku składa się wiele czynników, a jednym z najważniejszych jest niewątpliwie muzyka.

Pewien klub nocny będzie grał na imprezach tylko muzykę Oasis
foto: Gonzales Photo/Avalon/REPORTER/East News

Jedno jest pewne - pewien londyński klub nocny jest definitywnie bezpieczny jeśli chodzi o repertuar. Wydarzenie jest określone jako "jedyna na świecie klubowa noc z udziałem Oasis". Podczas imprezy przez 4 godziny będzie grana muzyka Oasis, a całość jest określona "musem dla fanów Oasis". 

Pewien klub będzie grał tylko muzykę Oasis

Niestety, nie jest to inicjatywa, która będzie powtarzana noc w noc. Pierwsza z imprez odbędzie się w Londynie w klubie Dingwalls 13 marca, a kolejne są w Manchesterze (1 maja) oraz Dublinie (15 maja). Wydarzenie będzie trwało od 23 do 3 w nocy z piątku na sobotę. Oprócz prawdziwych hitów braci Gallagher, DJ-e zamierzają prezentować również nieznane b-side'y oraz nagrania z koncertów.

Noel Gallagher
Noel Gallagher
Przeczytaj także Noel Gallagher twierdzi, że wolałby mieć za brata Borisa Johnsona niż Liama

Organizatorzy zapowiadają również, że prowadzący imprezy będą zbierali zamówienia muzyczne od uczestników. Oczywiście warunek jest jeden - utwory muszą pochodzić od jednego z Gallagherów.

Wejściówka będzie kosztowała 10 funtów. Impreza jest promowana natomiast hasłem:

"

Jako, że powrót nie wygląda na zbyt prawdopodobny, to fani będą mieli szanse na zabawę przy muzyce Oasis przez 4 godziny bez przerwy. "

Jeśli chodzi zaś o samych braci Gallagher, to panowie niedawno (o dziwo) sobie dogryzali. Tym razem poszło o nowy singiel Liama, który nosi tytuł "Once". Noel zażartował na Twitterze, że jego nazwa "dokładnie określa to, ile razy powinien zostać zagrany na żywo".

Liam Gallagher
Liam Gallagher
Przeczytaj także Liam Gallagher wykonał ze swoim synem piosenkę z nowej płyty [WIDEO]

Chcielibyście wziąć udział w takiej imprezie?

Tagi: Oasis