Powstał motel inspirowany domami z Harry'ego Pottera. Ile kosztuje wynajem pokoju?

30.06.2020 10:56
Powstał motel inspirowany domami z Harry'ego Pottera. Ile kosztuje wynajem pokoju? Fot. materiały prasowe/Loma Homes/Airbnb

Coś dla miłośników przygód Chłopca, Który Przeżył - w Orlando na Florydzie niedawno otwarto motel inspirowany domami Hogwartu z serii o Harrym Potterze.

Plany wakacyjne są w tym roku raczej najmniej ważną częścią życia większości osób, ale niektórzy fani Harry'ego Pottera mogą skorzystać z ciekawej oferty dostępnej na Airbnb. Pewna osoba udostępnia bowiem pokoje w motelu inspirowanym przygodami nastoletniego czarodzieja. Miejscówka jest zlokalizowana w Orlando na Florydzie i nosi nazwę Wizards Way.

Powstał motel inspirowany Harrym Potterem

Jak podaje Forbes, Wizards Way może się pochwalić miejscem dla 16 gości i znajduje się na osiedlu willi niedaleko resortu Walt Disney World. W środku znajdziemy 4 pokoje inspirowane domami Hogwartu, czyli Slytherinem, Ravenclawem, Hufflepuffem i Gryffindorem. Co ciekawe, przy wejściu jest nawet Tiara Przydziału, która pomoże odnaleźć dom dla siebie. Oprócz tego znajdziemy pokoje inspirowane pociągiem Hogwart Express, salą lekcyjną z wróżbiarstwa, czy Bijącą Wierzbą. 

W domu znajdziemy również inspirowany Quidditchem pokój gier, domowe kino przypominające Zakazany Las, a także jadalnie ze stołem przypominającym ten z Wielkiej Sali w Hogwarcie. Właściciele przygotowali również zadanie, którym jest odnalezienie 7 różnych obiektów, dzięki któremu poczujecie namiastkę podróży Harry'ego, Rona i Hermiony z "Insygniów Śmierci".

Przeczytaj także

Co ciekawe, Wizards Way nie jest jedynym "fantastycznym" motelem przygotowanym przez twórców z Loma Homes. Na Airbnb znajdziemy też ich inną nieruchomość - inspirowaną Gwiezdnymi wojnami miejscówkę zwaną Twelve Parsecs, która znajduje się w tym samym sąsiedztwie. Obydwa miejsca wciąż mają wolne pokoje na najbliższe miesiące, a właściciele zapewniają, że przez koronawirusa wprowadzili większy rygor jeśli chodzi o sprzątanie.

Samo Wizards Way jest stosunkowo nowym miejscem, które możecie sprawdzić na stronie Airbnb. Najbliższe daty są dostępne we wrześniu, a za jedną noc przyjdzie zapłacić aż 545 funtów.

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.