Pogoda
30.06.2020 10:56

Powstał motel inspirowany domami z Harry'ego Pottera. Ile kosztuje wynajem pokoju?

Coś dla miłośników przygód Chłopca, Który Przeżył - w Orlando na Florydzie niedawno otwarto motel inspirowany domami Hogwartu z serii o Harrym Potterze.

Powstał motel inspirowany domami z Harry'ego Pottera. Ile kosztuje wynajem pokoju?
foto: materiały prasowe/Loma Homes/Airbnb

Plany wakacyjne są w tym roku raczej najmniej ważną częścią życia większości osób, ale niektórzy fani Harry'ego Pottera mogą skorzystać z ciekawej oferty dostępnej na Airbnb. Pewna osoba udostępnia bowiem pokoje w motelu inspirowanym przygodami nastoletniego czarodzieja. Miejscówka jest zlokalizowana w Orlando na Florydzie i nosi nazwę Wizards Way.

Powstał motel inspirowany Harrym Potterem

Jak podaje Forbes, Wizards Way może się pochwalić miejscem dla 16 gości i znajduje się na osiedlu willi niedaleko resortu Walt Disney World. W środku znajdziemy 4 pokoje inspirowane domami Hogwartu, czyli Slytherinem, Ravenclawem, Hufflepuffem i Gryffindorem. Co ciekawe, przy wejściu jest nawet Tiara Przydziału, która pomoże odnaleźć dom dla siebie. Oprócz tego znajdziemy pokoje inspirowane pociągiem Hogwart Express, salą lekcyjną z wróżbiarstwa, czy Bijącą Wierzbą. 

W domu znajdziemy również inspirowany Quidditchem pokój gier, domowe kino przypominające Zakazany Las, a także jadalnie ze stołem przypominającym ten z Wielkiej Sali w Hogwarcie. Właściciele przygotowali również zadanie, którym jest odnalezienie 7 różnych obiektów, dzięki któremu poczujecie namiastkę podróży Harry'ego, Rona i Hermiony z "Insygniów Śmierci".

Gwiazda Harry'ego Pottera ostro o fanach: "Nie sądzę, że to zdrowe"
Gwiazda Harry'ego Pottera ostro o fanach: "Nie sądzę, że to zdrowe"
Przeczytaj także Gwiazda Harry'ego Pottera ostro o fanach: "Nie sądzę, że to zdrowe"

Co ciekawe, Wizards Way nie jest jedynym "fantastycznym" motelem przygotowanym przez twórców z Loma Homes. Na Airbnb znajdziemy też ich inną nieruchomość - inspirowaną Gwiezdnymi wojnami miejscówkę zwaną Twelve Parsecs, która znajduje się w tym samym sąsiedztwie. Obydwa miejsca wciąż mają wolne pokoje na najbliższe miesiące, a właściciele zapewniają, że przez koronawirusa wprowadzili większy rygor jeśli chodzi o sprzątanie.

Samo Wizards Way jest stosunkowo nowym miejscem, które możecie sprawdzić na stronie Airbnb. Najbliższe daty są dostępne we wrześniu, a za jedną noc przyjdzie zapłacić aż 545 funtów.

Foto: Wiese/FaceToFace/REPORTER/ East News
Foto: Wiese/FaceToFace/REPORTER/ East News
Przeczytaj także Motyw muzyczny z "Harry'ego Pottera" zagrany na... pralce! Zobaczcie niesamowite wideo

Chcielibyście odwiedzić taki motel?

Tagi: Newsy Harry Potter