Pogoda
09.08.2018 13:26

Powstał pub inspirowany „Rickiem i Mortym”. Co znajdziemy w Wubba Lubba Dub Pub?

Oto spełnienie marzeń każdego fana serialu o genialnym naukowcu i towarzyszącym mu w trakcie przygód wnuczku. Teraz każdy miłośnik produkcji Adult Swim będzie mógł odwiedzić inspirowany nią pub. Co znajduje się we wnętrzu Wubba Lubba Dub Pub?

Rick Sanchez
foto: fragment serialu „Rick i Morty”

Prawdziwa gratka dla wszystkich fanów „Ricka i Morty’ego”. W stolicy USA, Waszyngtonie otwarto lokal inspirowany popularnym serialem Adult Swim. Zobaczcie, jak wygląda Wubba Lubba Dub Pub.

„Rick i Morty” - pub inspirowany serialem

9 sierpnia 2018 roku w Waszyngtonie Drink Company otworzyła niezwykły lokal inspirowany przygodami genialnego naukowca Ricka Sancheza i jego wnuka Morty'ego Smitha. Wubba Lubba Dub Pub swoją nazwą nawiązuje do jednego z najsłynniejszych powiedzonek głównego bohatera.Wnętrze pubu będzie istnym rajem dla wszystkich fanów serialu Dana Harmona i Justina Roilanda. W środku znajdą się m.in replika latającego samochodu Ricka, stworzonego przez geniusza parku rozrywki Anatomy Park, a także interaktywną głowę Cromulona, która będzie wypowiadała różne znane powiedzonka, takie jak na przykład „Pokaż mi co masz”.

„Wubba Lubba Dub Pub” - bar dla fanów„Ricka i Morty’ego”

Ponoć każda osoba obsługująca w barze ma być ubrana jak spełniający życzenia pan Meeseeks, natomiast każdy klient przebrany za Ricka będzie upoważniony do wejścia specjalnymi drzwiami. Do wydarzeń z serialu będą nawiązywały również serwowane w lokalu drinki. I tak fani show Adult Swim będą mogli napić się koktajlu o nazwie „Get Schifty”, „Egzystencja to ból” czy też shotów inspirowanych Pickle Rickiem.

Firma Drink Company specjalizuje się w tworzeniu fanowskich barów inspirowanych popularnymi telewizyjnymi serialami. W przeszłości byli oni odpowiedzialni m.in za powstanie lokali nawiązujących do „Gry o Tron” czy brytyjskiej rodziny królewskiej. Niestety Wubba Lubba Dub Pub będzie otwarty jedynie do 6 października 2018 roku.

„Rick i Morty” - kiedy nowy sezon?

W maju 2018 roku firma Adult Swim zamówiła 70 kolejnych odcinków serialu. 5 lipca ruszyły natomiast pracę nad 4. sezonem przygód Ricka Sancheza i jego wnuka. Fani mogą więc odetchnąć z ulgą, bo przez kilka miesięcy po wyemitowaniu 3 serii „Ricka i Morty’ego” dalsze losy produkcji nie były tak oczywiste.

I chociaż twórcy „Ricka i Morty’ego” zapowiedzieli, że prace nad kolejnymi odcinkami nie będą trwały tak długo jak ostatnio, nowa odsłona serialu prawdopodobnie ukaże się dopiero w 2020 roku.

Olga Konarzycka
Tagi: Rick i Morty