Powstała aplikacja, która informuje kiedy wyjść do toalety podczas seansu "Avengers: Endgame"

Kamil Kacperski
26.04.2019 16:03
Powstała aplikacja, która informuje kiedy wyjść do toalety podczas seansu "Avengers: Endgame" Fot. kadr z filmu

RunPee App służy użytkownikom w planowaniu seansów filmowych w ten sposób, by wyjść do toalety w najmniej ważnym momencie danej produkcji. Wszystko po to, aby stracić z oglądania jak najmniej. 

"Avengers: Endgame" jest zakończeniem całej sagi Marvel Cinematic Universe, która przez ponad 10 lat pojawiała się na ekranach kin i zdobyła setki milionów fanów na całym świecie. Najnowsza produkcja MCU jest jednocześnie najdłuższym tworem w historii Marvel Studios, ponieważ łącznie z napisami końcowymi trwa ponad 3 godziny. Taki czas trwania może skutecznie utrudnić seans osobom, które nie posiadają zbyt wytrzymałego pęcherza.

Avengers: Endgame - kiedy wyjść do toalety?

Jeszcze przed premierą krążyły plotki, że Disney rozważa włączenie do seansów "Avengers: Endgame" kilkunastominutowej przerwy, aby ci mniej wytrzymali również mogli komfortowo obejrzeć cały film. Plan jednak nie doszedł do skutku, a nowy film o Avengerach i Thanosie trafił do kin bez żadnych przerw. Powstała jednak aplikacja, która pomoże wam w wybraniu najbardziej dogodnego momentu na wyjście do toalety podczas "Avengers: Endgame".

Przeczytaj także

Z pomocą przyszli twórcy RunPee, którzy pokazują dokładny moment w filmie, który jest najbardziej dogodny do wyjścia na szybkie załatwienie potrzeb fizjologicznych. Twórcy pokazują to za pomocą osi czasu, opisując jednocześnie, co dzieje się na ekranie w momencie, gdy mamy wyjść do toalety:

peetime-screen_peetime-meta Fot. foto: materiały prasowe

A tak sami twórcy PeeRun opisali swoje dzieło na stronie internetowej:

Wszyscy mieliśmy chyba taką sytuację, że bawimy się dobrze w kinie, aż tu nagle wzywa nas natura. Zaczyna się od szeptu, po czym staje się krzykiem. Zanim się zorientujemy, zaczynamy się skupiać na naszym pęcherzu, a nie na filmie. Z pomocą RunPee możecie się w pełni skupić na oglądaniu. Zawsze oglądamy wszystkie nowe produkcje, aby odnaleźć sceny, w których wyjście do toalety wyrządzi najmniejsze obrażenia dla waszego seansu.

Avengers: Endgame - data premiery

Film "Avengers: Endgame" trafił do kin 25 kwietnia 2019 roku i z miejsca stał się ogromnym hitem, bijąc rekordy popularności w Chinach. Produkcja spotkała się również ze świetnymi ocenami ze strony krytyków. Czas pokaże, czy fani również będą zachwyceni.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.