Powstała sztuka teatralna na podstawie „Naruto”. Zobaczcie pierwszy klip z produkcji

Kamil Kacperski
20.08.2018 13:36
Powstała sztuka teatralna na podstawie „Naruto”. Zobaczcie pierwszy klip z produkcji Fot. kadr z wideo

W Tokio pokazywane będzie przedstawienie o Naruto, czyli wojowniczym nindży dzierżącym potężne moce. Zobaczcie, jak aktorska produkcja prezentuje się w akcji.

A mówią, że filmowe adaptacje anime i mangi są słabe. Nie tym razem - tym razem przygody Naruto będziemy mieli okazję obejrzeć na deskach teatru w nowym przedstawieniu, które będzie wystawiane w Tokio. Produkcja będzie dramatem, a jej głównym bohaterem, jak nietrudno się domyślić, jest Naruto Uzumaki, dzielny wojownik ninja.

Teatr Shinbashi Enjubo pokazał na swoim kanale zapowiedź „Naruto”, która jest złożona z różnych fragmentów produkcji. Widzimy w nich takie postaci jak Sasuke, Itachi, Kakashi czy Sakura. Aktorzy spędzili sporo czasu w pokoju do charakteryzacji, a na szczególną uwagę zasługują charakterystyczne paski na twarzy Naruto, które zdecydowanie nawiązują do pierwowzoru:

Naruto - film aktorski

Trochę późno Was informujemy o tym przedstawieniu - premiera „Naruto” odbyła się 4 sierpnia 2018 roku, a samo przedstawienie będzie pokazywane jedynie do 27 sierpnia. Zatem jeżeli chcecie obejrzeć spektakl, to musicie się mocno spieszyć. Nie martwcie się, jeśli jednak nie uda Wam się dotrzeć do Tokyo - Naruto niedługo będzie bohaterem hollywoodzkiego filmu aktorskiego.

Pierwsze informacje o tym projekcie pojawiły się już pod koniec 2016 roku. Dowiedzieliśmy się wtedy, że film powstanie w wytwórni Lionsgate, a reżyserią „Naruto” zajmie się Michael Gracey. Produkcja zapewne opowie o początkach młodego nindży, czyli nauce swojego rzemiosła, a także zalążkach znajomości z Sasuke, Kakashim czy Sakurą. Na razie nie znamy daty premiery produkcji.

Serial animowany „Naruto” liczy sobie ponad 600 odcinków, a obecnie emitowany jest program „Boruto”, w którym głównym bohaterem jest jego syn, tytułowy Boruto. Na całym świecie sprzedano około 235 milionów zeszytów mangi opowiadających o przygodach sympatycznego wojownika.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.