Pogoda
22.01.2020 14:50

Powstały lody o smaku Netfliksa. Trafią do Polski

Lody tak słodkie, jak ulubione seriale i filmy na Netfliksie. Ben & Jerry's opracował smak, który ma idealnie współgrać z emocjami wywoływanymi przez śledzenie losów bohaterów produkcji serwisu VoD.

lody Netflix & Chilll'd
foto: kadr z wideo YouTube/Ben & Jerry's

Netflix nie boi się nieszablonowych promocji. Gdy zbliżała się premiera „Stranger Things”, część Warszawy została przemieniona na Drugą Stronę, a fani podążający jej tropem mogli obejrzeć kilka odcinków przed wszystkimi.

Podobnie było z wielką u huczną polską premierą „Wiedźmina”, na którą można było się dostać, jeśli przeżyło przeszło się Próbę Traw zorganizowaną w stolicy.

Geralt, Yennefer i Ciri
Geralt, Yennefer i Ciri
Przeczytaj także Netflix szykuje Próbę Traw dla fanów. Stawką wejściówka na premierę „Wiedźmina” 18 grudnia 2019

Tym razem serwis VoD rozpoczął współpracę z Ben & Jerry's, dzięki czemu powstały lody Netflix & Chilll'd. W filmie promocyjnym ulokowano produkt w najgłośniejszych produkcjach serwisu.

Lody Netflix & Chilll'd wkrótce w Polsce. Jak smakują?

Ben & Jerry's podało recepturę lodów o smaku Netfliksa. Głównym aromatem jest masło orzechowe, wzbogacone o nutkę słodko-słonych precli oraz pokruszone brownie.

Producent zapewnia, że powstała wersja tradycyjna lodów oraz edycja przygotowana specjalnie dla wegan.

Lody Netflix & Chilll'd mają być sprzedawane w 20 krajach na całym świecie, w tym w Polsce. Daty premiery handlowej ani ceny jeszcze nie podano, jeśli jednak produkt zacznie masowo pojawiać się w produkcjach Netfliksa, będzie to znak, że czas wybrać się na poszukiwania do sklepu.

Zobacz także: Zrób pauzę z inteligentnymi skarpetami Netflixa 

Spróbujecie?

Tagi: Duperele