Pogoda
20.11.2019 14:34

Powstały żelki inspirowane horrorem "Ludzka stonoga"

 Twórca kanały YouTube Unnecessary Inventions postanowił stworzyć żelki inspirowane sławetnym horrorem Toma Sixa "Ludzka stonoga". Smacznego!

Ludzka stonoga
foto: kadr z filmu Ludzka stonoga

Film "Ludzka stonoga" to jedna z najbardziej obrzydliwych produkcji w historii kina. Nic więc dziwnego, że horror szybko stał się dziełem kultowym. Pewien youtuber postanowił przygotować specjalne żelki, które wyglądają jak bohaterowie sławetnego tytułu Toma Sixa.

"Ludzka stonoga" - powstały żelki inspirowane horrorem

W 2006 roku światło dzienne ujrzał jeden z najbardziej nietypowych filmów w historii kina. Tom Six powołał do życia horror pod tytułem "Ludzka stonoga". Dla tych, którzy ostatnie 13 lat spędzili w bryle lodu, spieszymy z wyjaśnieniem. To nie jest żaden symboliczny tytuł. Film naprawdę opowiada o stonodze stworzonej z ludzi. Jej autorem jest szalony naukowiec, który porywa swoje ofiary, a następnie łączy ich przewody pokarmowe za pomocą systemu usta-odbyt.

naukowiec z filmu Ludzka Stonoga
naukowiec z filmu Ludzka Stonoga
Przeczytaj także Powstały świąteczne swetry inspirowane horrorem "Ludzka stonoga"

Film na stałe wszedł do popkultury. Po 13 latach od premiery już mało kogo szokuje. Z tego powodu twórca kanału Unnecessary Inventions stwierdził, że wykorzysta motyw połączonych ze sobą ludzi i stworzy na ich podstawie... żelki. Jak mu poszło wcielaniu zwariowanego planu w życie?

Jak widać, stworzenie żelków inspirowanego "Ludzką stonogą " wymagało sporo pracy. Finalnie udało się stworzyć pożądany efekt wizualny. Jak jednak żelki smakują? Okazuje się, że są całkiem smaczne. Jeśli więc znudziło się wam jedzenie żelowych misiów i węży, zawsze możecie posiłkować się powyższym nagraniem, by przyrządzić sobie dość obrzydliwy smakołyk. Pomysł idealny na przyszłe Halloween!

Onania Club
Onania Club
Przeczytaj także Masturbacja do ataku na World Trade Center w teaserze najnowszego filmu twórcy „Ludzkiej stonogi”

Zobacz też: TOP 15: Najbrutalniejsze i najbardziej krwawe horrory w historii

Tagi: News Horror Ludzka stonoga Tom Six