Powstały żelki inspirowane horrorem "Ludzka stonoga"

20.11.2019 14:34
Powstały żelki inspirowane horrorem "Ludzka stonoga" Fot. kadr z filmu Ludzka stonoga

 Twórca kanały YouTube Unnecessary Inventions postanowił stworzyć żelki inspirowane sławetnym horrorem Toma Sixa "Ludzka stonoga". Smacznego!

Film "Ludzka stonoga" to jedna z najbardziej obrzydliwych produkcji w historii kina. Nic więc dziwnego, że horror szybko stał się dziełem kultowym. Pewien youtuber postanowił przygotować specjalne żelki, które wyglądają jak bohaterowie sławetnego tytułu Toma Sixa.

"Ludzka stonoga" - powstały żelki inspirowane horrorem

W 2006 roku światło dzienne ujrzał jeden z najbardziej nietypowych filmów w historii kina. Tom Six powołał do życia horror pod tytułem "Ludzka stonoga". Dla tych, którzy ostatnie 13 lat spędzili w bryle lodu, spieszymy z wyjaśnieniem. To nie jest żaden symboliczny tytuł. Film naprawdę opowiada o stonodze stworzonej z ludzi. Jej autorem jest szalony naukowiec, który porywa swoje ofiary, a następnie łączy ich przewody pokarmowe za pomocą systemu usta-odbyt.

Przeczytaj także

Film na stałe wszedł do popkultury. Po 13 latach od premiery już mało kogo szokuje. Z tego powodu twórca kanału Unnecessary Inventions stwierdził, że wykorzysta motyw połączonych ze sobą ludzi i stworzy na ich podstawie... żelki. Jak mu poszło wcielaniu zwariowanego planu w życie?

Jak widać, stworzenie żelków inspirowanego "Ludzką stonogą " wymagało sporo pracy. Finalnie udało się stworzyć pożądany efekt wizualny. Jak jednak żelki smakują? Okazuje się, że są całkiem smaczne. Jeśli więc znudziło się wam jedzenie żelowych misiów i węży, zawsze możecie posiłkować się powyższym nagraniem, by przyrządzić sobie dość obrzydliwy smakołyk. Pomysł idealny na przyszłe Halloween!

Przeczytaj także

Zobacz też: TOP 15: Najbrutalniejsze i najbardziej krwawe horrory w historii

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.