Poznaliśmy darmowe gry w ramach Playstation Plus i Games with Gold na marzec 2019

Kamil Kacperski
01.03.2019 15:27
Games with Gold/PS Plus marzec 2019|undefined Fot. materiały prasowe

Xbox i Sony opublikowało oferty GWG i PS Plus na marzec 2019 roku. Wśród nich znajdziemy kultowe hity sprzed lat w odświeżonych wersjach, a także ciekawe produkcje indie.

Konsolowi gracze mają się z czego cieszyć w marcu 2019 roku - wszystko dlatego, że Sony i Microsoft przygotowali naprawdę ciekawe oferty w ramach inicjatyw Playstation Plus i Games with Gold. Użytkownicy japońskiego urządzenia będą mieli okazję pobrać za darmo "Call of Duty: Modern Warfare" w wersji zremasterowanej, a także grę logiczną "The Witness". Osoby, które posiadają Xboksy One i Xboksy 360 będą mogli natomiast cieszyć się z "Adventure Time: Pirates of the Enchiridion", "Plants vs. Zombies Garden Warfare 2" (ekskluzywnie na XONE) oraz "Star Wars Republic Commando" i "Metal Gear Rising: Revengeance". Te dwie produkcje będą dostępne dla użytkowników obydwóch konsol.

Playstation Plus - darmowe gry na marzec 2019

Zdecydowanie większość użytkowników Playstation będzie bardziej zainteresowana grą "Call of Duty: Modern Warfare". Jest to bowiem jedna z najbardziej ukochanych gier w tej popularnej franczyzie, a sama gra zrewolucjonizowała natomiast produkcje typu FPS. Osadziła bowiem konflikt w czasach współczesnych, postawiła na filmową fabułę w trybie dla jednego gracza, a także posiadała rozbudowany tryb dla wielu graczy, który pozwalał graczom na ogromną swobodę w tworzeniu postaci odpowiadającej naszemu stylowi gry:

Games with Gold - darmowe gry na marzec 2019

Jeśli chodzi zaś o ofertę Microsoftu, to gigant z USA postawił na bardzo zróżnicowaną ofertę - "Adventure Time: Pirates of the Enchiridion" to RPG z turowym systemem walki osadzony w świecie przebojowej bajki "Pora na przygodę", "Plants vs Zombies Garden Warfare 2" jest tower defensem, w którym naszym zadaniem jest ochrona domu przed atakiem zombie. W tym celu musimy sadzić odpowiednie roślinki - te bowiem rozprawiają się z żyjącymi trupami. 

Przeczytaj także

Jeśli chodzi zaś o gry dostępne na Xboksa One i 360, to "Republic Commando" jest uznawane za jedną z najlepszych gier osadzonych w uniwersum Gwiezdnych wojen. W tym kultowym FPS-ie jesteśmy szefem elitarnego oddziału klonów, którzy wypełniają najtrudniejsze misje ku chwale republiki. Zamykające ofertę "Metal Gear Rising: Revengeance" jest natomiast slasherem, w którym obejmujemy kontrolę nad Raidenem - cyborgiem, który potrafi wyśmienicie posługiwać się swoim mieczem. Tak prezentuje się zestaw w ruchu:

Kiedy będzie można pobrać darmowe gry?

Oferta Playstation Plus rozpocznie się 5 marca 2019 roku - do tego dnia będziemy mogli pobrać gry z lutowej oferty, czyli "For Honor" oraz 1. sezon gry "Hitman". Jeśli chodzi zaś o gry z Games with Gold, to od 1 do 15 marca do pobrania dostępne będą "Adventure Time: Pirates of the Enchiridion" oraz "Star Wars Republic Commando". Natomiast od 16 do 31 marca oferta zmieni się na "Plants vs Zombies Garden Warfare 2" i "Metal Gear Rising: Revengeance".

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.