Pogoda
08.11.2018 14:04

Poznaliśmy szczegóły nowego DLC do "Spider-Mana". Pojawi się nowy złoczyńca

Oprócz tego wiemy również, kiedy dodatek trafi do sprzedaży. Głównym przeciwnikiem "Spider-Mana" na PS4 będzie Hammerhead. To 2 z 3 zapowiedzianych DLC.

Poznaliśmy szczegóły nowego DLC do "Spider-Mana". Pojawi się nowy złoczyńca
foto: kadr z gry Spider-Man na PS4

Nowe DLC ma nosić tytuł "The City That Never Sleeps: Turf Wars" i opowie o konflikcie Pajączka z Hammerheadem. Dodatek trafi do sprzedaży już 20 listopada 2018 roku. Na Reddicie pojawiło się zdjęcie, które zdaje się uwierzytelniać te informacje, chociaż ani Sony, ani Insomniac nie potwierdziły ich oficjalnie. 

Na zdjęciu z DLC możemy przeczytać, że głównym przeciwnikiem Spider-Mana będzie właśnie wspomniany Hammerhead, nowojorski gangster:

"

Stań oko w oko z Hammerheadem w nowym DLC "Turf Wars". Gra będzie dostępna na PlayStaton Store już 20 listopada 2018 roku. "

A oto wspomniane zdjęcie:

spidey

Nowe DLC do Spider-Mana na PS4

Obecność takiego komunikatu na swoich egzemplarzach potwierdzili również dziennikarze IGN i kilku innych zagranicznych portali, wygląda zatem, że już za kilkanaście dni będziemy mogli powrócić do Nowego Jorku ze Spider-Manem i wyeliminować kolejnego złoczyńcę znanego z komiksów. Sam Hammerhead, a właściwie jego głos, pojawił się już w końcówce poprzedniego DLC do "Spider-Mana", czyli "The Heist" z Black Cat w roli głównej. Dlatego kontynuacja, w której to właśnie on będzie przeciwnikiem Pajączka wydaje się być naturalną koleją rzeczy. 

Podsumowując - nowe DLC do "Spider-Mana" na PS4 nosi tytuł "The City That Never Sleeps: Turf Wars" i trafi do sprzedaży 20 listopada 2018 roku. Głównym przeciwnikiem Pajączka w tym dodatku będzie mafiozo o pseudonimie Hammerhead. 

Kamil Kacperski
Tagi: Gry Spider-Man