Pogoda
07.10.2017 11:38

Poznań Game Arena 2017 [GALERIA]

Rozpoczęły się targi Poznań Game Arena 2017 - odwiedziliśmy imprezę z aparatem i przygotowaliśmy dla Was obszerną relację zdjęciową. Zobaczycie w niej migawki z PGA oraz hostessy i cosplayerki.

Poznań Game Arena 2017 [GALERIA]
foto: Antyradio.pl

Poznańskie targi trwają w dniach 6-8 października 2017 roku. Przez hale Międzynarodowych Targów Poznańskich przewiną się w ciągu tych trzech dni dziesiątki tysięcy żądnych wrażeń zwiedzających.

Atrakcji jak zawsze przygotowano sporo. Profesjonalnych stanowisk do gier, na których rozgrywane będą turnieje, nie sposób zliczyć - można je znaleźć na niemal każdym stoisku znanego producenta.

Ukontentowani mogą czuć się miłośnicy gier - dwie hale zostały zajęte przez dziesiątki mniej i bardziej znanych polskich produdcentów, prezentujących swoje dzieła. O niektórych z nich, takich jak na przykład Petsbury czy Agony, już pisaliśmy, innym - a w szczególności Janoszuwi symulatorowi złotej rączki czy Steam Punk Band - na pewno nie przepuścimy.

Na PGA można również spotkać wystawców, którzy nie do końca kojarzą się z graniem. Mocno akcentowała swoją obecność jednak z sieci supermarketów, a jednym z najbardziej obleganych stoisk należoło do - ochodzo rozdawanych - chipsów gamingowych.

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry Galeria