Pracownicy linii lotniczych widzieli UFO. Stwierdzili, że jest w kształcie cygara

25.02.2021 13:11
Pracownicy linii lotniczych widzieli UFO. Stwierdzili, że jest w kształcie cygara Fot. shutterstock.com

Kilka dni temu pracownicy American Airlines podczas podróży z Cincinnati do Pheonix podobno zauważyli na niebie coś, co nie powinno się poruszać po ziemi, a co dopiero po przestworzach. Co to było?

Kosmici w USA? Tak twierdzą pracownicy linii lotniczych

Jak podaje The Drive, do zdarzeń doszło w okolicach Nowego Meksyku, czyli ulubionego miejsca kosmitów na całym świecie. Według raportu portalu, piloci byli cały czas nagrywani podczas pasażerskiego lotu i w trakcie rozmowy z lokalnym kontrolerem lotów padła zaskakująca wymiana zdań.

Polecamy

W aktualizacji dla BoingBoing, American Airlines najpierw nie potwierdziło prawdziwości nagrania, ale potem wyjawiło, że na pewno pochodziło ono z jednego z ich samolotów.

Jak słyszymy w udostępnionym nagraniu:

Widzieliście coś na mapach? Nad nami przed chwilą coś przeleciało. Nie chcę wyjść na przewrażliwionego, ale to było coś długiego, w kształcie cylindra, rakiety, cygara. Było diabelsko szybkie i przeleciało nam tuż nad głową.

Polecamy

Tak jak wspomnieliśmy, American Airlines wydało oświadczenie, w którym potwierdziło prawdziwość tego nagrania:

Po krótkiej rozmowie z naszą załogą lotniczą możemy potwierdzić, że opublikowane nagranie podchodzi z lotu 2292 American Airlines z 21 lutego 2021 roku. Jeśli mają państwo więcej pytań, to zachęcamy do zadawania ich FBI. 

Fragment z nagraniami możecie zobaczyć poniżej:

Już 25 czerwca 2021 roku mają zostać odtajnione niektóre dokumenty związane z UFO, które rząd amerykański zbierał przez kilkadziesiąt ostatnich lat. Prawdopodobnie wtedy poznamy sporo ciekawych i (miejmy nadzieję) pikantnych smaczków.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.