Pracownicy lotniska walczą na miecze świetlne jak rycerze Jedi

Sergiusz Kurczuk
23.04.2018 11:59
Pracownicy lotniska walczą na miecze świetlne jak rycerze Jedi Fot. kadr z filmu „Gwiezdne Wojny: Mroczne Widmo”

Rycerze Jedi są wśród nas. Nagranie z lotniska dosadnie to udowadnia.

Marzyliście kiedyś, by w przyszłości pójść w ślady Luke'a Skywalkera? Co prawda trening Jedi do najlżejszych nie należy. Trzeba użerać się z niezbyt miłym Mistrzem, czasem biegać z nim na plecach oraz medytować, by posiąść pełną władzę nad Mocą. Nagrodą za te męki jest beztroskie machanie mieczem świetlnym. W sumie, dla większości osób marzących o byciu Jedi, ten ostatni element wydaje się najbardziej atrakcyjny. Niestety w życiu nadchodzi ten moment, kiedy okazuje się, że „Gwiezdne Wojny” to jedynie fikcja i chociaż można dołączyć do Zakonu Jedi, o prawdziwych mieczach świetlnych trzeba zapomnieć. Chyba że jest się pracownikiem lotniska.

„Gwiezdne Wojny” na lotnisku

Każdy początkujący pracownik pracujący przy obsłudze naziemnej przy pierwszym kontakcie z sygnalizatorami używanymi przez marshallerów na pewno pomyśli o „Star Wars”. Świecące przedmioty przypominają bowiem krótkie miecze świetlne. Kilku pracowników niezidentyfikowanego lotniska postanowiło przegnić nudę, która pojawiła się w oczekiwaniu na lądujący samolot. W tym celu odegrali scenę pojedynku Obi Wana, Qui Gon Ginna i Dartha Maula z „Mrocznego Widma” przy użyciu sygnalizatorów. Jak im wyszło?

Niestety nie pojawiła się jeszcze przeróbka z podłożonym dźwiękiem mieczy świetlnych, ale wszystko przed nami. Dla porównania zamieszczamy oryginalną walkę, pochodzącą z filmu George'a Lucasa.

Warto znaleźć sobie pracę, która jest jednocześnie dobrą zabawą. Bohaterom nagrania na pewno się to udało. Pozostaje jedynie pytanie, w co bawią się piloci samolotów. Miejmy nadzieję, że nie odtwarzają sceny zniszczenia Gwiazdy Śmierci... Najnowszy film dziejący się w uniwersum  „Star Wars” to historia młodego Hana Solo. Produkcja trafi do kin już 25 maja 2018 roku. 

 

Szeroki wybór najmodniejszych kamizelek i kurtek sportowych męskich

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.