Predator kontra renifery Świętego Mikołaja w krwawej świątecznej animacji

Sergiusz Kurczuk
21.12.2018 13:23
The Predator Holiday Special|undefined Fot. 20th Century Fox/YouTube

W związku ze zbliżającą się premierą DVD/Blu-Ray filmu "Predator", w sieci pojawiła się krwawa animacja z Yautja i pomocnikami Świętego Mikołaja w rolach głównych. Kto wygrał to starcie? 

Jeśli byliście grzeczni w tym roku, to być może pod choinką znajdziecie domowe wydanie filmu "Predator", który zadebiutował w kinach w połowie września 2018 roku. Produkcja Shane'a Blacka jest długo wyczekiwaną kontynuacją serii rozpoczętej ponad 30 lat temu przez  Johna McTiernana. Niebawem nowy "Predator" trafi na płyty Blu-Ray i DVD. Z tej okazji twórcy postanowili zaprezentować zabawną świąteczna animację w której drapieżni kosmici z rasy Yautja stają oko w oko z reniferami i elfami Świętego Mikołaja.

"The Predator Holiday Special" - Predatory kontra Święty Mikołaj

Yautja słyną ze swojego zamiłowania do polowań na wszelkie formy życia. Tym razem postanowili zaatakować Biegun Północny i jego magicznych mieszkańców. Czy Święty Mikołaj ma szansę w starciu z Predatorami?

Jak widać, twórcy animacji nie ograniczali się z niczym poza przekleństwami wypowiadanymi przez głównych bohaterów filmu. Krew leje się bowiem strumieniami, a urwane części ciał są czymś zupełnie normalnym. Najwyraźniej jeden z Predatorów nie lubi świąt Bożego Narodzenia, ponieważ z zimną krwią zamordował kilka reniferów świętego Mikołaja. Na szczęście na jego drodze stanął rogacz imieniem Larry, który pokazał kosmicie, gdzie raki zimują. Zwycięstwo poskutkowało wysłaniem emisariuszy Yautja, którzy wręczyli Mikołajowi nietypowy prezent - koszyk z jajkami wielkanocnymi. Spostrzegawczy, na pewno dostrzegą, nomen omen, Easter egg w postaci jaja Obcego, które zresztą pod koniec animacji daje się w kość Świętemu Mikołajowi.

"Predator" na Blu-Ray i DVD - kiedy premiera?

Amerykańscy fani serii "Predator" mogą cieszyć się domowym wydaniem filmu Shane'a Blacka od 18 grudnia 2018 roku. Na płytach pojawią się oczywiście rozmaite dodatki w postaci niewykorzystanych scen. Na razie nie wiadomo, kiedy "Predator" na Blu-Ray i DVD trafi do polskich sklepów.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.