Predator poluje na superbohaterów Marvela w nowym, niecodziennym crossoverze

18.02.2021 14:59
Predator poluje na superbohaterów Marvela w nowym, niecodziennym crossoverze Fot. Wiese/FaceToFace/REPORTER/East News

Zanim Predator doczeka się swoich komiksów od Marvela (pojawią się jeszcze w 2021 roku), to zapoluje na najpopularniejszych superbohaterów z Domu Pomysłów. Zobaczcie okładki nadchodzących zeszytów.

Predator zapoluje na superbohaterów Marvela w nowych komiksach

Już w maju 2021 roku zadebiutują nowe komiksy z Predatorem w roli gościnnej. Marvel zaprezentował okładki nadchodzących zeszytów, w których Spider-Man, Miles Morales, Fantastyczna Czwórka, Strażnicy Galaktyki, czy Walkiria zmierzą się z kosmicznym zabójcą. Nowe grafiki przygotowali Cory Smith, Superlog, Junggeun Yoon, Juan José Ryp, Mattia De Iulis i Chris Sprouse.

Polecamy

Marvel zdobył prawa do publikowania komiksów o Predatorze i Obcym, kiedy to Disney zakupił studio 20th Century Fox. Firma poinformowała, że zamierza wydać kompilacje starych komiksów z kosmicznymi postaciami, zanim do sprzedaży trafią nowe zeszyty z przygodami Predatora i Obcego.

Na temat przyszłości kolejnych komiksów wypowiedział się w oficjalnym oświadczeniu redaktor naczelny Marvel Comics, C.B. Cebulski:

Nie ma nic lepszego, niż trzymająca w napięciu historia, a Obcy i Predator dostarczali nam takich raz po raz. Definitywnie pamiętam, kiedy i gdzie pierwszy raz widziałem te postaci po raz pierwszy i jak bardzo się cieszyłem, podczas oglądania ich przygód.

Polecamy

Cebulski zapowiedział też, że więcej informacji poznamy wkrótce:

Te postaci mają bardzo poważną spuściznę, której będziemy musieli dorównać. Na szczęście komiksy jako medium wizualne są idealnym miejscem na ikoniczne sceny. Jeśli chodzi zaś o nowe wydania, to będziemy na bieżąco o nich informowali.

Poniżej możecie zobaczyć okładki z Predatorem i herosami Marvela w rolach głównych:

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.