Pogoda
19.06.2018 17:16

Premium Mobile nagrodzony godłem „Teraz Polska”

To pierwszy taki przypadek w  historii – godło „Teraz Polska”, przyzwane najlepszym polskim produktom i usługom, została przyznana operatorowi komórkowemu. I to wirtualnemu.

Teraz Polska dla Premium Mobile
foto: zrzut ekranu

Premium Mobile to rozwijający się szybko operator wirtualny, który przyciąga klientów przede wszystkim niskimi cenami. Taryfy FREEDOM zostały docenione przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego, która mobilną usługę telekomunikacyjną MVNO wyróżniło nadaniem godła „Teraz Polska”.

Operatorzy wirtualni nie dysponują własnymi nadajnikami, lecz działają na infrastrukturze innych operatorów, okupując hurtowo usługi (połączenia głosowe, wiadomości SMS, transfer danych) i odsprzedając je swoim klientom.

Premium Mobile w taki sposób komentuj swój sukces:

"

Nasza strategia związana z nagrodzoną usługą i zawarta w motto „Różnica jest w cenie” sprawdza się w praktyce. Prosta oferta, niska cena, umowa bez zobowiązań, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów obsługi jest tym, na co stawiamy i tym co cenią sobie Klienci. "

„Teraz Polska” dla Premium Mobile

Wirtualni operatorzy komórkowi mają bardzo ograniczone pole manewru w kształtowaniu swojego cennika, jako że odkupują usługi w takich samych cenach promocyjnych. Większość ofert obecnych na rynku jest więc bardzo podobna, a czasem wręcz identyczna – za takie same pieniądze i różnych operatorów wirtualnych otrzymamy nieograniczone rozmowy i wiadomości, różnica tkwi tylko w rozmiarze pakietu danych.

Premium Mobile udaje się utrzymać niższe niż u większości konkurencji ceny przy jednoczesnym oferowaniu większej liczby gigabajtów. Sekretem ma być stronienie od wydatków własnych wirtualnego operatora:

"

W Premium Mobile płaci się za usługę, a nie za drogie kampanie reklamowe celebrytów, znane osoby, tysiące pracowników czy wielkie siedziby. Ponieważ firma nie musi tego wszystkiego utrzymywać, klient nie musi za to płacić. "

Celem konkursu „Teraz Polska” jest wyłonienie grupy najlepszych produktów i usług, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych. Od blisko dwudziestu pięciu lat do chwili obecnej Kapituła Konkursu wyłoniła ponad 600 laureatów.

Na co zwracacie największą uwagę wybierając operatora?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Mobile