Prezydent Andrzej Duda z koronawirusem. W jakim stanie jest głowa państwa?
Joanna Chojnacka
24.10.2020 09:48
Prezydent Andrzej Duda z koronawirusem. W jakim stanie jest głowa państwa? Fot. Annika Haas/Three Seas/Xinhua News/East News

Andrzej Duda ma koronawirusa. Test prezydenta Polski okazał się być pozytywny. Polityk pozostaje pod opieką lekarzy. W jakim stanie jest Andrzej Duda?

23 października prezydent Andrzej Duda miał wykonany test na obecność koronawirusa. Rzecznik głowy państwa przekazał, że wynik badania jest pozytywny. W jakim stanie jest Andrzej Duda?

Andrzej Duda ma koronawirusa

Pandemia koronawirusa w Polsce nie ustaje. Dobowa liczba osób zdiagnozowanych pozytywnie przekroczyła już 10 tysięcy. 23 października Ministerstwo Zdrowia poinformowało o rekordowym przyroście zarażonych koronawirusem w Polsce. W naszym kraju zdiagnozowano aż 13 632 zakażone osoby. Aktualnie z powodu COVID-19 zmarło w Polsce 4 172 pacjentów.

Prezydent Andrzej Duda z koronawirusem. Jak się czuje?

Do osób zarażonych koronawirusem dołączył Andrzej Duda. O wyniku testu prezydenta Polski poinformował Błażej Spychalski za pośrednictwem Twittera.

Prezydent Andrzej Duda przeszedł test 23 października. Okazało się, że jego wynik jest pozytywny, a głowa państwa jest zarażona koronawirusem. Rzecznik prezydenta podkreśla, że ten czuje się dobrze i pozostaje pod opieką lekarzy.

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej w związku z diagnozą udał się na kwarantannę.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.