Pogoda
06.04.2020 16:47

Program TV na Wielkanoc 2020. Co oglądać w czasie świąt?

Już w piątek 10 kwietnia rozpocznie się długi weekend świąteczny. Jaką ofertę z tej okazji znajdziemy w tv? Co warto obejrzeć w Wielkanoc? Sprawdźcie.

Oglądanie telewizji
foto: shutterstock.com

W 2020 roku święta wielkanocne będą wyglądały nieco inaczej niż co roku. Wiele rodzin nie spędzi razem tego wyjątkowego czasu ze względu na panującą pandemię. Rozprzestrzenianie koronawirusa pokrzyżowało świąteczne plany, zewsząd płyną apele o zostanie w domu - także w zbliżający się wielkimi krokami długi weekend. O tym, że okoliczności wymagają świętowania w czterech ścianach nie zapominają stacje telewizyjne, które przygotowały wiele ciekawych propozycji na długi weekend.

Program TV na Wielkanoc 2020. Co oglądać w czasie świąt?

W piątek 10 kwietnia o 20:00 na Polsacie będziemy mogli obejrzeć kultowy film katastroficzny "Titanic" z Leonadro DiCaprio w roli głównej. Tego samego dnia 15 minut po 22. na TVN-ie zostanie wyemitowany "Intruz" o rasie zwanej Duszami, która najeżdża Ziemię i przejmuje kontrolę nad ciałami i umysłami ludzi. Na TVN4 zobaczymy animowaną "Dżunglę" do obejrzenia z całą rodziną, z kolei na TV Puls będzie można nadrobić klasyki takie jak "Pasja" Mela Gibsona czy kultowy kryminał "Leon Zawodowiec".

maszt komórkowy
maszt komórkowy
Przeczytaj także Podpalają maszty komórkowe 5G, bo „powodują COVID-19”

W Wielką Sobotę na programie TVP2 będzie można obejrzeć animowany film "Alvin i wiewiórki II". Z kolei na Polsacie 5 minut po 20. zostanie wyemitowany "Shrek Forever". TVN z kolei proponuje w sobotni wieczór zapoznać się z kultowym "Pretty Woman", a na TVN7 zobaczymy znaną wszystkim produkcję "Piraci z Karaibów: Na krańcu świata" oraz "Harry'ego Pottera i Księcia Półkrwi".

Wielkanoc można rozpocząć włączając TVP1, gdzie o 13:25 zostanie wyemitowany dramat "Mój przyjaciel Hachiko". Fani polskich komedii z kolei powinni przełączyć telewizor na Polsat, gdzie będzie można zobaczyć "Nie lubię poniedziałku". W programie TVN-u z kolei na 21:30 zaplanowano emisję fantastycznego filmu z 2014 roku pt. "Siódmy Syn". W ciągu dnia stacja oferuje widzom lekkie kino w postaci "Agencie, podaj łapę", komedii "Niania", filmu przygodowego "Kraina jutra" czy "Kopciuszka". Na TVN7 będzie można zobaczyć kolejną część "Piratów z Karaibów" - tym razem chodzi o "Na nieznanych wodach" z 2011 roku. O 20:00 TV4 zaoferuje nam parodię horrorów "Straszny film", a fani poważniejszego kina mogą przełączyć kanał na TV Puls i obejrzeć "Gladiatora".

Posłuchaj podcastu

Lany Poniedziałek pomoże nam się zrelaksować przed powrotem do pracy. W ofercie programu TVP1 znajdziemy komedię "Masz Talent" czy też romantyczną produkcję "Razem czy osobno". Na TVP2 zostanie wyemitowana "Różowa Pantera". Repertuar dla całej rodziny przewidział Polsat, który oferuje tytuły takie jak "Dzwoneczek i bestia z Nibylandii", "Zaplątani", "I żyli długo i szczęśliwie", "Auta 3", "Alicja w Krainie Czarów", "Alicja po drugiej stronie lustra", "Toy Story:Horror", "Iniemamocni II". Po maratonie, który uszczęśliwi szczególnie najmłodszych widzów, stacja przygotowała także klasyk dla starszych kinomanów w postaci "Mission Impossible - Rogue Nation". W ostatni dzień długiego weekendu na TVN7 zobaczymy "Masz wiadomość" z Tomem Hanksem i Meg Ryan, a o 21:00 ta sama stacja zaoferuje widzom polską komedię "Lejdis". Na TV Puls z kolei będzie można obejrzeć kultowe produkcje jak "Dirty Dancing" oraz komediodramat "Nietykalni".

Zobacz też: Avengers kontra koronawirus. Zobacz niesamowitą grafikę, składającą hołd lekarzom