Pogoda
30.04.2019 17:38

Promocje PlayStation na długi weekend – między innymi gra za darmo

Sony podpowiada, jak miło i przyjemnie spędzić kilka dni długiego majowego weekendu – najlepiej zrobić to z padem w ręce, grając w hitowe gry. Żeby to ułatwić, zestawy PlayStation 4 można będzie kupić znacznie taniej.

PlayStation 4
foto: materiały prasowe

PlayStation 4 to najlepiej sprzedająca się konsola obecnej generacji, mogąca pochwalić się całkiem sporą kolekcja znakomitych gier na wyłączność.

Sztandarowym przykładem jest tu God of War – gra tak dobra, że w głosowaniu pokonała nawet najlepszą grę wszech czasów, czyli Wiedźmina 3.

God of War, Wiedźmin 3, Red Dead Redemption 2
God of War, Wiedźmin 3, Red Dead Redemption 2
Przeczytaj także Najlepsza gra 2018 roku według Czytelników Antyradio.pl [wyniki SONDY]

Platforma PlayStation 4 zmierza już co prawda powoli w stronę emerytury, jako że na 2020 rok zapowiedziano premierę konsoli następnej generacji, jednak wciąż potrafi dostarczyć znakomitych wrażeń.

Jeśli nie macie jeszcze sprzętu, a chcielibyście się przekonać, jak gra się w najlepsze dostępne gry, Sony ma dla Was propozycję – obniżkę cen na długi majowy weekend i okazję, żeby taniej kupić konsolę w okresie przedkomunijnym.

PlayStation 5
PlayStation 5
Przeczytaj także PlayStation 5 na pierwszej oficjalnej prezentacji. PS4 Pro zmiażdżone

PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro w promocji na komunię i długi weekend

Chętni do zakupu PlayStation 4 mogą skorzystać z dwóch majowych promocji. Pierwsza z nich to możliwość zakupienia konsoli PS4 z dyskiem twardym o pojemności 1 TB za 1299 zł.

W zestawie znajdują się następujące gry:

  • Unchrated 4: Kres Złodzieja
  • Ratchet & Clank
  • The Last of Us Remastered

Z oferty można skorzystać do 12 maja 2019 roku.

playstation_komunia_02

Promocję przygotowano także dla osób, które chcą kupić PlayStation 4 Pro. Tutaj co prawda nie ma co liczyć na obniżkę ceny, jednak do konsoli dodawana będzie za darmo gra Days Gone – najnowsza gra, która ukazała się na platformie Sony na zasadzie wyłączności.

Zobacz także: >> Days Gone – apokalipsa świrusów zombie [PIERWSZE WRAŻENIA] <<

Gra Days Gone dodawana będzie do konsol PlayStation 4 zakupionych do 5 maja 2019 roku. Promocje obowiązują u wybranych partnerów handlowych, przed zakupem warto wiec sprawdzić, czy na pewno się na nie załapie.

Co myślicie o promocji?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gadżety