Pogoda
23.10.2019 10:26

Protestanci w Libanie zaśpiewali "Baby Shark" przestraszonemu dziecku. Nagranie podbiło internet [WIDEO]

Protestujący, którzy wyszli na ulicę, aby wyrazić swoją niechęć do rządzących, zdecydowali się pocieszyć jednego przestraszonego malucha.

screen
źródło: Facebook screen

Eliane Jabbour, matka 15-miesięcznego Robina, jechała przez Dystrykt Baabda niedaleko Bejrutu. W pewnym momencie jej samochód został otoczony przez wiwatujący tłum protestujących, co przestraszyło jej małego syna.

Baby Shark w Libanie

Matka w rozmowie z CNN zdradziła, że szybko wyjaśniła grupie, że jej dziecko boi się otaczającego je hałasu.

mei overwatch
mei overwatch
Przeczytaj także Ulubiona gra Chińczyków zakazana? Jedna z postaci stała się symbolem protestów w Hongkongu

Protestujący zastanowili się chwilę i w ramach przeprosin odśpiewali jedną z najpopularniejszych dziecięcych piosenek ostatnich lat: "Baby Shark".

"

To było bardzo spontaniczne. Robin lubi tę piosenkę i słyszał ją wiele razy w domu. "

- wyjaśniła matka chłopca. Nagranie szybko obiegło lokalne media i sieci społecznościowe. Filmik stał się tak popularny, że mąż Jabbour usłyszał o nim od znajomych z pracy, zanim zdążyła do niego zadzwonić żona.

Spotkanie między kobietą a protestującymi to pozytywne wydarzenia w trakcie niepewnych czasów. Demonstracje przeciwko rządowi rozpoczęły się w czwartek 17.10.2019. Jednym z powodów niechęci mieszkańców do libańskich rządzących było m.in. wprowadzenie opłaty za wykonywanie połączeń przy użyciu internetowych aplikacji.

"

Dzieci w naszym kraju zasługują na lepszą przyszłość. Robin zobaczyć to nagranie, gdy dorośnie i będzie wiedział, że Libańczycy walczyli o niego "

Powiedziała Jabbour.

Premier kraju Saad al-Hariri jak na razie nie planuje ustąpić ze swojej funkcji. Protestujący nie zamierzają jednak odpuszczać niepopularnemu prezesowi rady ministrów.

Zobacz także: Najbogatszy Polak chce zbudować u nas elektrownię jądrową

Tagi: Duperele